Glen Hansard odehraje koncert ve Valašském Meziříčí, pak vyrazí na turné s lídrem Pearl Jam

ČTK ČTK
3. 4. 2017 16:20
Irský hudebník Glen Hansard vystoupí 16. dubna ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku. Při své třídenní soukromé návštěvě v České republice odehraje pouze jediný sólový akustický koncert, na jeho výslovné přání se uskuteční ve Valašském Meziříčí. Hansarda spojuje s městem tamní rodačka Markéta Irglová. Společně získali v roce 2008 Oscara za nejlepší filmovou píseň roku, a to za Falling Slowly ze snímku Once, ve kterém také hráli. Koncert se uskuteční od 19:30 ve velkém sále Kulturního zařízení. Z České republiky se po Velikonocích přesouvá na koncerty do Španělska a Portugalska a poté nastoupí na několikatýdenní evropské turné s akustickým projektem Eddieho Veddera, lídra skupiny Pearl Jam.
Glen Hansard
Glen Hansard | Foto: ČTK
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy