FOTO Nejvíc cen Grammy posbíral Sam Smith. Kdo zazářil?

Rihanna a její nové "tetůvky" zaujaly fotografy na vyhlášení cen Grammy. Podívejte se, kdo také zazpíval.
... a tetováním. Cena na ni žádná nezbyla.
V nejdůležitějších kategoriích si Grammy totiž odnesl britský objev loňského roku Sam Smith.
Na pódium si došel celkem čtyřikrát. Získal gramofonky za píseň roku, nahrávku roku i za popové album. "Chci poděkovat muži, o němž tato nahrávka je a do něhož jsem se loni zamiloval. Moc ti děkuji, že jsi mi zlomil srdce, protože jsi mi přinesl čtyři Grammy," pronesl v děkovné řeči Smith, jenž se netají svou homosexuální orientací.
Jednu z cen mu předávali společně Stevie Wonder a Jammie Foxx.
Foto: Reuters
Kultura Reuters Kultura, Reuters
9. 2. 2015 7:52
Podívejte se na vyhlášení cen Grammy. Na jednom pódiu se sešla Madonna s AC/DC, Beckem i Kanye Westem, Rihannou a Paulem McCartneyem.

Fotogalerie - Hudební ceny Grammy po sedmapadesáté vyhlásily celou škálu vítězů. Mezi popovými hvězdami si nejvíce gramofonků odnesl Sam Smith, nejprestižnější kategorii Album roku ale vyhrál Beck.

Podívejte se na vyhlášení cen, na němž nemohly chybět ty největší popové hvězdy současnosti.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Elektronická evidence tržeb se odkládá až do konce roku 2022

Odklad elektronické evidence tržeb (EET) se prodlouží až do konce roku 2022. Prezident Miloš Zeman tuto změnu zákona podepsal, informoval dnes ČTK jeho mluvčí. Důvodem odkladu je podle ministryně financí Aleny Schillerové (za ANO) snaha ulevit podnikatelům v době koronavirové epidemie. Podle expertů i opozice to znamená konec tohoto projektu.

Povinnost EET je prozatím zrušena do konce letošního roku. Vláda navrhla další odklad na základě aktuální situace kolem šíření koronaviru, výhledu ekonomiky a konzultace s podnikatelskými svazy, asociacemi a komorami. O osudu EET se nejspíš rozhodne ve sněmovních volbách na podzim 2021. Schillerová věří tomu, že EET bude obnoveno.

Zdroj: ČTK
Další zprávy