FOTO Nejvíc cen Grammy posbíral Sam Smith. Kdo zazářil?

Rihanna a její nové "tetůvky" zaujaly fotografy na vyhlášení cen Grammy. Podívejte se, kdo také zazpíval.
... a tetováním. Cena na ni žádná nezbyla.
V nejdůležitějších kategoriích si Grammy totiž odnesl britský objev loňského roku Sam Smith.
Na pódium si došel celkem čtyřikrát. Získal gramofonky za píseň roku, nahrávku roku i za popové album. "Chci poděkovat muži, o němž tato nahrávka je a do něhož jsem se loni zamiloval. Moc ti děkuji, že jsi mi zlomil srdce, protože jsi mi přinesl čtyři Grammy," pronesl v děkovné řeči Smith, jenž se netají svou homosexuální orientací.
Jednu z cen mu předávali společně Stevie Wonder a Jammie Foxx.
Foto: Reuters
Kultura Reuters Kultura, Reuters
9. 2. 2015 7:52
Podívejte se na vyhlášení cen Grammy. Na jednom pódiu se sešla Madonna s AC/DC, Beckem i Kanye Westem, Rihannou a Paulem McCartneyem.

Fotogalerie - Hudební ceny Grammy po sedmapadesáté vyhlásily celou škálu vítězů. Mezi popovými hvězdami si nejvíce gramofonků odnesl Sam Smith, nejprestižnější kategorii Album roku ale vyhrál Beck.

Podívejte se na vyhlášení cen, na němž nemohly chybět ty největší popové hvězdy současnosti.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Bývalý trenér Atlética, který vedl i Bejbla, zemřel ve věku 71 let

Bývalý srbský fotbalista a trenér Radomir Antič zemřel v Madridu ve věku 71 let. O jeho úmrtí bez bližších podrobností jako první informovalo na svém webu Atlético Madrid, s nímž mimo jiné slavil double. Ve Španělsku trénoval i velké rivaly Real Madrid a Barcelonu.

V Atléticu, v němž vedl i českého reprezentanta Radka Bejbla, působil natřikrát v letech 1995 až 2000. V první sezoně 1995/96 s klubem triumfoval v lize i v domácím poháru. Celkem ve Španělsku strávil 16 let ze své trenérské kariéry.

V letech 2008 až 2010 vedl Antič srbský národní tým, poté si vyzkoušel angažmá v čínské lize. Naposledy trénoval v roce 2015 tým Che-pej China Fortune.

Zdroj: ČTK
Další zprávy