FOTO Electronic Beats nadchli Moderat, uspokojil Bonobo

Moderat v zaplněné Arše.
Moderat.
Dlouho před začátkem se v sále ještě dalo dýchat a nevypadalo to, že je vyprodáno pár měsíců dopředu.
V roli "rozehřívačů" vystoupila dvojice Diamond Version.
Diamond Version.
Foto: Marek Rebroš
Marek Rebroš
29. 3. 2014 11:17
Festival Electronic Beats přivezl do Prahy tři hvězdy současné hudební scény - Diamond Version, Bonoba a Moderat. Archa byla vyprodaná už měsíce předem.

Fotogalerie - Každoročně bývá jarní festival Electronic Beats v Divadle Archa vyprodaný během pár dnů. Přiváží totiž do Prahy špičky současné elektronické scény.

Loni byla sice hlavní hvězdou popová diva Lana Del Rey, která koncert "odrecitovala" za frenetického šílení davu fanoušků, letos se ale dramaturgie vrátila k k názvu festivalu a vybrala trojici Diamond Version, Bonobo a Moderat. Všechna tři jména jsou ve světě elektronických beatů pojmem a na vlně zájmu jsou momentálně zřejmě v nejvyšším bodě berlínští Moderat.

Podívejte se do zaplněné Archy, nadupané trendovými beaty.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Praha mění pravidla pro pouliční umění v centru, zakáže obří pandy či bublifuky

V centru Prahy už nebudou moci vystupovat lidé v obřích kostýmech pand a dalších zvířat. Zakázané bude také dělání bublin, které znečišťuje chodníky. Změnu vyhlášky o pouličním umění, tzv. buskingu, schválili zastupitelé. Vyhláška také rozšiřuje místa se zákazem pouličního umění na celé Staroměstské náměstí a další místa.

před 6 hodinami

Ve velké části Prahy se zvýší daň z nemovitosti

Ve velké části Prahy se zvýší daň z obytných nemovitostí, v případě komerčních nemovitostí se zdvojnásobí na celém území metropole. Vyplývá to z úpravy vyhlášky pro výpočet daně, kterou schválili pražští zastupitelé. Městské části si mohly určit, zda daň u rezidenčních domů zvýší - z těch velkých tak učinily Praha 1, 3, 7, 8, 10, 11 a 12. 

Další zprávy