Festival Trutnoff pro letošek končí, nahradí ho komorní setkání Zahradní slavnost

ČTK ČTK
13. 4. 2017 9:55
Festival Trutnoff Open Air Festival, který se tradičně konal v areálu Bojiště v Trutnově, letos nahradí komorní setkání nazvané Zahradní slavnost. Konat by se měla od 17. do 20. srpna, místo konání ještě pořadatelé neoznámili. Ve svém dnešním vydání pro Královéhradecký kraj o tom informuje Mladá fronta Dnes. "V tuto chvíli se ještě rozhodujeme mezi třemi místy, ale naše cesty směřují pod hory. Bude se (to) nejspíš stejně jako v roce 1990 konat na pozemcích jednoho z pořadatelů a na dalších pronajatých soukromých loukách," řekl deníku zakladatel trutnovského festivalu Martin Věchet. Na slavnosti mají vystoupit české kapely, například Visací zámek a Mňága a Žďorp.
Mňága a žďrop
Mňága a žďrop | Foto: archiv kapely
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Tesla podle Muska postaví novou továrnu blízko Berlína

Americký výrobce elektromobilů Tesla hodlá postavit novou továrnu v blízkosti Berlína. Oznámil to podle agentur DPA a Reuters generální ředitel podniku Elon Musk.

Tesla již dříve uvedla, že brzy sdělí umístění svého evropského závodu s označením Gigafactory 4, který by měl zahájit výrobu v roce 2021. Musk dnes při předávání ocenění "Zlatý volant" v Berlíně prohlásil, že závod bude stát blízko berlínského letiště.

Zdroj: ČTK
Další zprávy