Do Prahy míří profesionální celebrita Paris Hilton

kul
26. 3. 2008 14:45
Slavná blondýna doprovází přítele-muzikanta
Foto: Warner Music

Praha - Česká metropole se v neděli stane místem dalšího pokračování celosvětově oblíbené reality show s názvem Život Paris Hilton.

Profesionální blondýna a celebrita, nejbohatší ikona amatérské pornografie a dědička hotelové sítě dorazí do Prahy s kapelou Good Charlotte, která bude hrát v Kongresovém centru.

Skupina příznačně pojmenovaná podle dětské knížky stylově víceméně představuje přestupní stanice mezi prepubertálními Tokio Hotel a náctiletě urputnými My Chemical Romance. Vedou ji  jednovaječná dvojčata, bratři Maddenovi.

Good Charlotte
Good Charlotte | Foto: Aktuálně.cz

A jejich podvojnost se poněkud symbolicky přenesla i do milostného života. Zatímco kytarista Benji chodí s Paris Hilton, zpěvák Joel je novopečený otec dítěte Nicole Richie.

Obě celebrity jsou přitom zároveň partnerky z proslavené "venkovské" reality show The Simple Life. Nicole ale bude minimálně měsíc hlídat doma sama. 

Kapela s doprovodem Hiltonové (stráví s nimi celé turné) ve středu přistála v Německu, kde je čekají tři koncerty. Těch se však Paris účastnit nebude; ve čtvrtek musí zvolit tureckou královnu krásy a v sobotu dorazí do německé talkshow Wetten Das?

O pražském programu zatím nejsou známy podrobnosti. Mlčí i agentura 10:15 Management, která pražský, už skoro vyprodaný koncert pořádá.

Foto: Reuters
Čtěte také:
Jaký by byl svět bez Paris Hiltonové?
Paris Hiltonová je obětí art teroristy
Recenze CD: žvýkačka, co má ráda svůj byznys
Paris to marně zkouší v kinech jako Matka Tereza

Jisté ale je, že ať provede cokoli, publikum bude mít zajištěno. Stejně jako Madonna je Paris Hiltonová dítětem naší doby: dělej, co chceš, prodej to skandálem, buduj svoje jméno-značku. Od večírků přes pobyt ve vězení po film a hudební debut altruisticky nazvaný Paris. 

Nejfotografovanější celebrita - pro kterou je být tváří čehokoli od hamburgerů po sekt každodenní zaměstnání - nejenže si prošla kurzy pózování, ale o své triky se dělí ve dvou knihách ze života "dědičky". Radí, která světová letoviska jsou neskonale out, a že pravá celebrity nikdy nesmí mít na hlavě odrosty. 

Foto: Aktuálně.cz

Majitelka hlásku-konipásku už ani neopouští mediální realitu; ví dobře, že jedině v ní může přežívat. Zhola nezáleží na tom, že je špatná herečka i zpěvačka, protože je především vynikajícím logem i obchodní značkou, u které na prodávaném zboží vlastně nesejde.

Je to moderní fantóm zrozený z kóanu "Bestsellery jsou knihy, které se dobře prodávají, protože se dobře prodávají, a celebrity jsou slavné, protože jsou slavné."

 

 

Právě se děje

před 25 minutami

Italský senátní výbor rozhodl, že Salvini má být vyšetřován. Čelí obvinění ze zneužití pravomoci kvůli blokádě lodí s migranty

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování lídra pravicové Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou záchranných lodí s migranty. Pokud by soud shledal lídra nejpopulárnější italské strany vinným, hrozilo by mu až 15 let za mřížemi. Zároveň by mu mohlo být zakázáno zastávat politickou funkci, což by mu zabránilo usilovat o post premiéra.

Zdroj: ČTK
Další zprávy