Noid a Jandová v Eurovizi? Zcela bez šance, tvrdí sázkaři

ČTK ČTK
21. 5. 2015 15:00
Kurz na výhru českého dua je 1:970 a patří společně s Portugalskem a San Marinem k outsiderům soutěže.
Marta Jandová and Václav Noid Bárta - Hope Never Dies | Video: YouTube

Vídeň - České duo Marta Jandová a Václav Noid Bárta jsou na letošním ročníku mezinárodní písňové soutěže Eurovize podle sázkových kanceláří zcela bez šance. Spolu se zástupci ze San Marina a Portugalska je bookmakeři svými kurzy, které k dnešnímu dni činí až jedna ku 970, považují za nejméně pravděpodobné vítěze.

Pokud by však Češi vyhráli, vsazené peníze by to mimořádně zhodnotilo. Jasným favoritem hudebního klání, alespoň podle srovnání 22 sázkových kanceláří, je Švéd Mans Zelmerlöw.

Zelmerlöw, kterého kurzy staví do role vítěze dlouhodobě, by v případě vítězství zajistil své vlasti již šestý triumf v eurovizní soutěži. Jako největší rivalové v jeho cestě k výhře jsou vnímáni umělci z Ruska, Itálie a Austrálie. Velké šance jsou ale připisovány také Estonsku, Srbsku, Belgii či Norsku.

Do Vídně, kde se dnes večer koná druhé semifinálové kolo soutěže, odjeli Jandová a Bárta s písní Hope Never Dies (Naděje nikdy neumírá). Finále je plánováno na sobotu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy