Britney odehrála utajený koncert. S parukou

Reuters, AP, Hej
2. 5. 2007 14:20
Sesazená královna popu se snaží o comeback

Los Angeles - Zpěvačka Britney Spears se v úterý vrátila na pódium a bylo to její vůbec první veřejné vystoupení za poslední tři roky. Tedy pokud SEM coby svérázný koncept nepočítáme řáděním v losangeleských klubech s Paris Hiltonovou a posléze rozvod, stříhání se dohola a nástup na léčení.

Krátké úterní vystoupení v House of Blues zahájila pětadvacetiletá zpěvačka svým vůbec prvním hitem Baby One More Time; podle AP byla ve vrcholné formě a fanoušci s ní comeback nadšeně sdíleli.

Na pódium vylezla sesazená popová královna v kozačkách, růžové podprsence a krátké bílé sukni s odhaleným břichem. Na holou hlavu si nasadila dlouhou hnědou paruku. Tak předvedla ještě další čtyři songy.

Úterní zjevení teenagerského idolu v Jižní Kalifornii bylo dlouho předmětem spekulací.  Zapadlý klub anoncoval pouze koncert neznámé kapely M&M.

Foto: Aktuálně.cz

Mezi fanoušky se po internetu ale rozšířily zvěsti, že je to jen krytí  a na programu je návrat jejich modly. A tak lístky za 35 dolarů na všechny tři koncerty rychle zmizely.

Britney během vystoupení s diváky v natřískaném klubu nekomunikovala, jen nakonec pronesla "Děkuju všem, kdo přišli."  M&M má podle webových stránek klubu naplánovány ještě další dva koncerty v Jižní Kalifornii.

Nedávno Britney absolvovala, prý úspěšně, odvykací kúru na luxusní klinice v Malibu. Léčba vzápětí následovala po slavném ostříhání dohola v kadeřnictví v San Fernando Valley.

Její poslední turné skončilo v létě 2004, od té doby kariéra spíš upadá. Patří k tomu i listopadový rozvod s Kevinem Federlinem - jen dva měsíce poté, co mu porodila druhé dítě, syna Jaydena Jamese. Staršímu synovi Seanu Prestonovi je nyní 20 měsíců.

Rozvod sice nabyl účinnost až v březnu, ale už před koncem roku nastartoval eskapády, které vyvrcholily léčením.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 23 minutami

Rath v létě podal ústavní stížnost, soud o ní rozhodne spolu s podnětem Mladého

Bývalý středočeský hejtman za ČSSD David Rath podal v létě ústavní stížnost proti verdiktu v první větvi korupční kauzy. Ústavní soud ji bude řešit společně s podnětem dalšího aktéra téže kauzy, manažera Tomáše Mladého. Konečné rozhodnutí o stížnostech zatím nepadlo, uvedla mluvčí soudu Miroslava Číhalíková Sedláčková.

Soudcem zpravodajem, který připraví rozhodnutí, bude Vladimír Sládeček. Důvodem pro spojené řízení je věcná souvislost obou podnětů. "Stěžovatelé brojí proti totožným rozhodnutím obecných soudů, která byla vydána v řízení, jehož byli oba účastníky. Na základě tohoto zjištění, z důvodu hospodárnosti a efektivity, Ústavní soud spojil ve výroku uvedené věci ke společnému řízení," stojí v usnesení.

Rozsudek v první větvi korupční kauzy kolem Ratha letos potvrdil Nejvyšší soud, když odmítl všechna dovolání. Odsouzení včetně Ratha v nich vznesli desítky různých námitek, avšak neuspěli. "Trestná činnost spáchaná obviněnými byla činností sofistikovanou, kdy se navenek průběh obou veřejných zakázek jevil jako souladný se zákonem o veřejných zakázkách," rozhodl Nejvyšší soud.

Zdroj: ČTK
Další zprávy