Britney je holohlavá. Vlasy stojí milion

hod, ČTK
20. 2. 2007 10:30
Los Angeles - Popová hvězda Britney Spearsová si sama oholila vlasy v salónu v Los Angeles. Je prý smutná, ale kadeřnictví na tom vydělá.

Žádost Spearsové o oholení hlavy kadeřnice odmítla - protože se obávala, že hvězda později změní názor a zažaluje ji. Spearsová pak prý "popadla strojek na vlasy a začala se sama holit".

Podle svědků popová princezna "nebyla duchem přítomna"; do očí se jí prý měly vhrnout slzy v momentě, když si uvědomila, "co tomu bude říkat její matka".

Foto: Aktuálně.cz

Teď se lokny prodávají na eBay s podtitulkem Vlastněte kousek pop kultury. Vyvolávací cena je 31 dolarů.

Podle jiných zdrojů ale salón založil i vlastní stránku www.buybritneyshair.com - a tady majitelka kadeřnictví Esther Tognozzi chce za vlasy milion dolarů.

Spearsová se rozvádí se svým manželem Kevinem Federlinem, s nímž má syny Seana Prestona a Jaydena Jamese. Pije a flámuje a podle svých přátel a bulvárních médií pracuje "na sebezničení".

Minulý týden se v amerických médiích objevily zprávy o jejím nástupu do detoxikačního střediska v Karibiku. Tam ovšem zůstala pouhý den; po 24 hodinách z kliniky zmizela.

             PŘEHRAJTE SI CELÉ VIDEO!

Zdroj: ČTK/APTN 2007

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 minutami

PPF prodá třicetiprocentní podíl v Cetin Group investičnímu fondu

Skupina PPF prodává 30procentní podíl v provozovateli sítí Cetin Group investičnímu fondu GIC s centrálou v Singapuru. PPF si ve skupině Cetin zachová majoritu 70 procent. PPF to uvedla na webu. Vypořádání transakce podléhá schválení příslušných regulačních úřadů. Účastníci transakce se dohodli, že nezveřejní podrobnosti o její finanční stránce. Nový menšinový vlastník získá odpovídající zastoupení v představenstvu Cetin Group.

"Jako dlouhodobý investor věříme, že sektor digitální infrastruktury dál významným způsobem poroste. Cetin, jako přední telekomunikační platforma ve střední a východní Evropě, má všechny předpoklady k tomu, aby měl prospěch z tohoto růstu," uvedl investiční ředitel GIC Ang Eng Seng. Dodal, že fond je odhodlán budovat dlouhodobé partnerství s vedením PPF a Cetin.

Generálního ředitele skupiny PPF Ladislava Bartoníčka těší uzavření partnerství s významným a respektovaným mezinárodním investorem. Podle PPF je transakce výrazem důvěry jednoho z nejvýznamnějších světových investorů ve strategii rozvíjet a provozovat rozsáhlé pevné a mobilní telekomunikační sítě a nabízet infrastrukturu jako službu operátorům na retailovém trhu. Generální ředitel Cetin Group Juraj Šedivý očekává, že se s novým partnerstvím firmě otevřou nové možnosti a příležitosti pro další růst.

Zdroj: ČTK
před 25 minutami

Dohledový úřad dal návrh na pozastavení činnosti 26 stran. Týká se Listu Jaromíra Soukupa či Sládkových republikánů

Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí podal vládě podnět na pozastavení činnosti 26 stran a hnutí, informovala v pondělí mluvčí úřadu Luisa Divišová. Důvodem je, že nesplnily povinnost předložit úplnou výroční finanční zprávu za rok 2020. U dalších tří subjektů s pozastavenou činností úřad navrhuje rozpuštění.

Mezi subjekty navrženými k pozastavení činnosti patří například "ANO, vytrollíme europarlament," "List Jaromíra Soukupa" a "Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka". "Navržené strany a hnutí opakovaně neodevzdaly výroční finanční zprávu, případně nereagovaly na výzvu úřadu k odstranění nedostatků nebo doplnění výročních finančních zpráv," uvedl Ivo Kousal, vedoucí oddělení kontroly a správního řízení.

"Vzhledem k tomu, že strany a hnutí byly za porušení těchto povinností sankcionovány nejméně dvakrát a ani poté nedošlo z jejich strany k nápravě, musely s tímto postupem počítat," dodal Kousal

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Účetní závěrka ministerstva průmyslu je po opravě v pořádku, uvádí NKÚ

Opravená účetní závěrka ministerstva průmyslu a obchodu (MPO) za rok 2020 je podle Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) v pořádku. Původní verze obsahovala významné nesprávnosti. Přetrvávající výhrady mají kontroloři ke způsobu, jakým úřad v účetnictví vykazuje zálohy na dotace. Vyplývá to z tiskové zprávy, kterou dnes na webu zveřejnil NKÚ.

Kontroloři prověřili údaje závěrečného účtu, vedení účetnictví a sestavení účetní závěrky ministerstva. "Kontrola se vedla i v otevřeném účetním období 2020. MPO tak mohlo průběžně opravovat účetní nesprávnosti, které kontroloři zjistili," upozornil NKÚ.

Zdroj: ČTK
Další zprávy