Britney je holohlavá. Vlasy stojí milion

hod, ČTK
20. 2. 2007 10:30
Los Angeles - Popová hvězda Britney Spearsová si sama oholila vlasy v salónu v Los Angeles. Je prý smutná, ale kadeřnictví na tom vydělá.

Žádost Spearsové o oholení hlavy kadeřnice odmítla - protože se obávala, že hvězda později změní názor a zažaluje ji. Spearsová pak prý "popadla strojek na vlasy a začala se sama holit".

Podle svědků popová princezna "nebyla duchem přítomna"; do očí se jí prý měly vhrnout slzy v momentě, když si uvědomila, "co tomu bude říkat její matka".

Foto: Aktuálně.cz

Teď se lokny prodávají na eBay s podtitulkem Vlastněte kousek pop kultury. Vyvolávací cena je 31 dolarů.

Podle jiných zdrojů ale salón založil i vlastní stránku www.buybritneyshair.com - a tady majitelka kadeřnictví Esther Tognozzi chce za vlasy milion dolarů.

Spearsová se rozvádí se svým manželem Kevinem Federlinem, s nímž má syny Seana Prestona a Jaydena Jamese. Pije a flámuje a podle svých přátel a bulvárních médií pracuje "na sebezničení".

Minulý týden se v amerických médiích objevily zprávy o jejím nástupu do detoxikačního střediska v Karibiku. Tam ovšem zůstala pouhý den; po 24 hodinách z kliniky zmizela.

             PŘEHRAJTE SI CELÉ VIDEO!

Zdroj: ČTK/APTN 2007

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 minutami

Rath v létě podal ústavní stížnost, soud o ní rozhodne spolu s podnětem Mladého

Bývalý středočeský hejtman za ČSSD David Rath podal v létě ústavní stížnost proti verdiktu v první větvi korupční kauzy. Ústavní soud ji bude řešit společně s podnětem dalšího aktéra téže kauzy, manažera Tomáše Mladého. Konečné rozhodnutí o stížnostech zatím nepadlo, uvedla mluvčí soudu Miroslava Číhalíková Sedláčková.

Soudcem zpravodajem, který připraví rozhodnutí, bude Vladimír Sládeček. Důvodem pro spojené řízení je věcná souvislost obou podnětů. "Stěžovatelé brojí proti totožným rozhodnutím obecných soudů, která byla vydána v řízení, jehož byli oba účastníky. Na základě tohoto zjištění, z důvodu hospodárnosti a efektivity, Ústavní soud spojil ve výroku uvedené věci ke společnému řízení," stojí v usnesení.

Rozsudek v první větvi korupční kauzy kolem Ratha letos potvrdil Nejvyšší soud, když odmítl všechna dovolání. Odsouzení včetně Ratha v nich vznesli desítky různých námitek, avšak neuspěli. "Trestná činnost spáchaná obviněnými byla činností sofistikovanou, kdy se navenek průběh obou veřejných zakázek jevil jako souladný se zákonem o veřejných zakázkách," rozhodl Nejvyšší soud.

Zdroj: ČTK
Další zprávy