Britney a Paris? Jak hrachy v lusku

frk
10. 1. 2007 17:26
LOS ANGELES - Britney Spears a Paris Hilton společně zvítězily v 47. ročníku Blackwellovy soutěže o nejhůře oblékanou celebritu.

"V krátkých šatech vypadají jako dva hrachy v přeplněném lusku," uvedl Blackwell důvod, proč Britney Spears a Paris Hilton obsadily první místo ankety.

Dodal, že tyto dvě celebrity nejlépe vystihuje přezdívka "vykřičené holky".'

Blackwell, nepříliš dlouho aktivní návrhář a ostrý kritik oblékání celebrit, zacílil svoje jedovaté pero na Hollywood. Mladé umělkyně v jeho seznamu dominovaly.

Třetí příčku žebříčku obsadila herečka Lindsay Lohanová, která podle Blackwella prodělala změnu z roztomilé a zbožňované v politováníhodnou.

Foto: Reuters

Blackwell nešetřil ani členku britské královské rodiny Camillu Parker-Bowlesovou, která mezi nejhůře oblékanými celebritami světa skončila na druhém místě.

"Vévodkyně staromódního oblékání opět zabodovala," napsal Blackwell. "V opeřených kloboucích se podobá zkamenělině z jurské doby. Královská troska."

Christina Aguilera se také dostala do Blackwelloovy dvorany hanby. Nazval ji sice oslnivou zpěvačkou, ale dodal, že její styl oblékání připomíná hadry vytažené ze ždímačky. "Vše absolutně zanedbané a bez úrovně."

Mariah Carey
Mariah Carey | Foto: Aktuálně.cz

Mariah Carey označil za módního vyvrhele a královnu katastrofálního kýče. Americký idol žen Paulu Abdul nazval zase odpadlíkem módního průmyslu.

Nevybíravě se vyjádřil také o Sharon Stone. Tori Spellingová podle něj zase ztvárňuje úpadek Beverly Hills.

Meryl Streepová, která hrála ve filmu s módní tématikou "Ďábel nosí Pradu", obsadila desáté místo Blacwellova listu."Když vidíte Meryl Streepovou, musíte plakat," řekl Blackwell.

"Její herecký talent je nepopiratelný, ale její způsob oblékání je žalostný. Jejímu stylu by se dalo říkat "matka nevěsty".

 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Italský senátní výbor rozhodl, že Salvini má být vyšetřován. Čelí obvinění ze zneužití pravomoci kvůli blokádě lodí s migranty

Výbor italského Senátu schválil žádost soudu o zahájení vyšetřování lídra pravicové Ligy a bývalého ministra vnitra Mattea Salviniho, jenž čelí obvinění ze zneužití pravomoci v souvislosti s blokádou záchranných lodí s migranty. Pokud by soud shledal lídra nejpopulárnější italské strany vinným, hrozilo by mu až 15 let za mřížemi. Zároveň by mu mohlo být zakázáno zastávat politickou funkci, což by mu zabránilo usilovat o post premiéra.

Zdroj: ČTK
Další zprávy