Anna K změní turné v narozeninový mejdan

gra
27. 2. 2007 9:00
Praha - Anna K má plné ruce práce. Finišuje přípravy na turné a do televizí se chystá nasadit nový videoklip.
Foto: Lukáš Bíba

Celá šňůra, která se uskuteční u příležitosti vydání alba Večernice, bude zároveň i velkou oslavou, protože právě v této době oslaví kapela Anny K. deset let své kariéry.

Zpěvačka, která nyní se svou kapelou zkouší ostošet, slibuje, že scéna bude laděna do vizuálního stylu, který naváže na styl alba Večernice.

Foto: Lukáš Bíba

Infobox

1.3. Plzeň - K.D. Šeříková
2.3. Pardubice Žlutý pes
8.3. Svitavy Bílý dům
9.3. Příbram Klub Junior
14.3. Ostrava klub Fabrik
15.3. Zlín klub Velryba
22.3. Praha - Lucerna Music Bae
24.3. Děčín klub Škuner
27.3 Dačice Hlavní sál MěKS
30.3. Uherské Hradiště klub Mír
31.3. Krnov Klub Kofola
6.4. Mariánské Lázně Klub Na
Rampě

12.4. Brno Semilasso
16.4. Moravský Krumlov Kinosál
MěKS

20.4. Havlíčkův Brod Klub Kasárna

 
"Kromě speciální světelné stěny která bude imitovat noční nebe, nebudou chybět ani projekční "holodisplaye", které detailně zmonitorují podium," říká Nadia Koronovská z vydavatelství Universal music, které album vyslalo do světa.

 •  Recenzi na album Večernice čtěte ZDE
 • Reportáž ze křtu alba Večernice čtěte ZDE

 • V rámci turné prý nejen z alba Večernice ale také různé coververze, které jsou specialitou koncertů Anny K.

  Turné začne v březnu a bude trvat do poloviny dubna. Zpěvačka začne v Plzni, poté zamíří mimo jiné do Pardubic, Příbrami, Ostravy a do Zlína. Turné pak zakončí v Havlíčkově Brodě.

  Ještě před začátkem turné Anna K. natočí nový videoklip k druhému singlu s názvem Spojený království smutku a radostí.

   

  Právě se děje

  před 1 hodinou

  V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

  V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

  O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

  "V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

  Zdroj: ČTK
  Další zprávy