ABBA chystá novou show. Skupina ožije skrz virtuální stroj času

mad
28. 10. 2016 11:00
Skupina ABBA se pravděpodobně již dohromady nedá, ale představí se mladým divákům skrze virtuální realitu. Nový projekt zahrnující nejnovější technologie by měl mít premiéru v roce 2018.
Setkání skupiny po letech
Setkání skupiny po letech | Foto: Twitter

Není příliš pravděpodobné, že ABBA znovu veřejně vystoupí, ale našla způsob, jak se vrátit do záře reflektorů, píše deník The Guardian.

Čtyři měsíce poté, co skupina vystoupila na soukromém gala večeru ve Stockholmu, oznámila, že chystá novou show, která bude "virtuální a živým zážitkem".

Projekt vzniká se slavným producentem Spice Girls Simonem Fullerem a společností Universal Music Group. Lákají na "dechberoucí počin, který využije nejnovější digitální technologie a virtuální reality, které umožní nové generaci fanoušků vidět, slyšet a cítit skupinu způsobem dosud nepředstavitelným."

Benny Andersson z ABBY řekl: "Jsme inspirováni neomezenými možnostmi, které budoucnost skrývá, a jsme nadšeni, že můžeme být součástí vytváření něčeho nového a dramatického. Stroj času, který zachycuje esenci toho, kým jsme byli. A jsme."

Zpěvačka Frida Lyngstad dodala, že fanoušci všude po světě je žádají, aby se dali dohromady. "Doufám, že tento nový výtvor je nadchne tak jako mě."

Přesné detaily projektu budou oznámeny v roce 2017 a zahájení je plánováno na rok 2018.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 45 minutami

Salač odstartuje do Velké ceny San Marina z předposlední řady

Filipu Salačovi kvalifikace na Velkou cenu San Marina silničních motocyklů nevyšla, do nedělního závodu Moto3 odstartuje z předposlední deváté řady. Devatenáctiletý český jezdec byl klasifikován na 26. místě, což je jeho nejhorší kvalifikační výsledek od Malajsie v listopadu 2019.

Salač po vydařeném pátku, kdy v trénincích figuroval v nejlepší desítce, nedokázal v dnešním třetím tréninku na rozdíl od většiny soupeřů zrychlit a musel už do první části kvalifikace. V ní obsadil dvanácté místo a do druhé části pro nejrychlejších osmnáct nepostoupil.

V italském Misanu se na prvních čtyřech místech nejslabší třídy seřadili domácí jezdci, třetí pole position v sezoně vybojoval Romano Fenati.

Kvalifikace na Velkou cenu San Marina, závod mistrovství světa silničních motocyklů v Misanu:

Moto3: 1. Fenati (It./Husqvarna) 1:41,756, 2. Foggia (It./Honda) -0,257, 3. Antonelli (It./KTM) -0,264, …26. Salač (ČR/KTM) nepostoupil do druhé části kvalifikace.

MotoGP: 1. Bagnaia (It./Ducati) 1:31,065, 2. Miller (Austr./Ducati) -0,249, 3. Quartararo (Fr./Yamaha) -0,302.

Další zprávy