FOTO: Vary se převlékají. Z lázeňského do festivalového

FOTO: Vary se převlékají. Z lázeňského do festivalového
Thermal je zatím do igelitu zabalený
Tiskové středisko - klid před bouří
Bez filmových fanoušků působí postory Thermalu jako z absurdního filmového podobenství
Foto: Anna Vedralová
Kultura Kultura
27. 6. 2012 20:47

Karlovy Vary se mění. Začíná už sedmačtyřicátý filmový festival a poněkud ospalé lázeňské město získává opět na pár letních dnů punc světovosti. Zatím mají převahu lázeňští hosté a řemeslníci. Od pátku ale na několik tisíc fanoušků filmu čekají nejnovější festivalové hity, spousta zábavy, koncertů, rautů, párty a nekonečných diskusí. Festivalové dění nám můžete pomoci mapovat i vy svými fotoaparáty. Na vaše povedené fotografie čekáme na mailové adrese [email protected]

 

Právě se děje

před 3 minutami

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února

Příjem žádostí do druhé výzvy programu COVID nájemné MPO kvůli nefungujícímu on-line systému prodlouží do 4. února, sdělil ČTK ministr Havlíček.

On-line informační systém MPO pro podávání žádostí do programů COVID je podle Havlíčka připraven. Příjem žádostí začne znovu v sobotu v 08:00, uvedl.

Zdroj: ČTK
před 20 minutami

Nový majitel má dát za Vítkovice Heavy Machinery přes 1,2 miliardy korun

Nový majitel by měl za ostravský strojírenský podnik Vítkovice Heavy Machinery (VHM) zaplatit 1,2115 miliardy korun. Jde o nejvyšší nabídku ze čtvrtečního druhého kola výběrového řízení. Byla vyvolávací cenou v páteční aukci na portálu verejnedrazby.cz, do níž postoupilo pět nejvážnějších zájemců, a nakonec se ukázala být i konečnou cenou. Za firmu to ČTK sdělil Jaroslav Martínek.

Jméno subjektu, který ve výběrovém řízení předložil nejvyšší nabídku, zatím insolvenční správce Lukáš Zrůst nesdělil. "Bude oznámeno po splnění dílčích povinností ve smyslu insolvenčního zákona," uvedl Martínek.

Prodejní proces páteční aukcí ještě neskončil. Do 27. ledna musí s jejími výsledky vyslovit souhlas věřitelský výbor, zajištění věřitelé a soud. "Pokud bude vysloven, má nový majitel čas do 11. března na doplacení kupní ceny. O den později je nejzazší termín pro uzavření smlouvy o převodu závodu a 15. března je rozhodný den pro převod VHM na nového majitele," uvedl Martínek.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Americká Sněmovna reprezentantů předá Senátu ústavní žalobu na bývalého prezidenta Trumpa v pondělí. Oznámil to šéf senátní většiny Schumer

Zdroj: ČTK
Další zprávy