FOTO Pro Emmy si přišli agentka Danes, gay Douglas i Sheldon

FOTO  Pro Emmy si přišli agentka Danes, gay Douglas i Sheldon
Jeff Daniels si odnesl ve stejné kategorii jako Claire Danes cenu za roli sarkastického moderátora v seriálu Newsroom.
Mezi komediálními herci vynikl Jim Parsons, známější jako Sheldon ze seriálu Teorie velkého třesku.
James Cromwell si Emmy vysloužil rolí v seriálu American Horror Story: Asylum.
Producent Vince Gilligan dostal cenu pro nejlepší dramatický seriál Perníkový táta (Breaking Bad) od dětí Willa Farrella...
Foto: Reuters
Kultura Kultura
23. 9. 2013 17:04

Nejprestižnější americkou televizní cenu Emmy za nejlepší seriálové drama získal seriál Perníkový táta. Nejlepším komediálním seriálem je Taková moderní rodinka. Podívejte se na další oceněné.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

USA reagují na nový bezpečnostní zákon pro Hongkong, začnou rušit politické výjimky

Americký prezident Donald Trump na tiskové konferenci v Bílém domě oznámil, že dal pokyn vládě, aby zahájila proces rušení politických výjimek, které Hongkongu poskytovaly ze strany USA oproti pevninské Číně zvláštní status. Reagoval tak na nový bezpečnostní zákon pro Hongkong, pro nějž se ve čtvrtek vyslovil čínský parlament na svém plenárním zasedání. Informovaly o tom tiskové agentury.

Trump dodal, že Spojené státy také zakážou vstup do země "potenciálně rizikovým" osobám z Číny a začnou sankcionovat čínské oficiální činitele, kteří jsou podle Washingtonu zodpovědní za podrývání hongkongské ekonomiky. Podle amerického prezidenta Čína porušila své slovo ohledně zachování hongkongské autonomie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy