FOTO Pro Emmy si přišli agentka Danes, gay Douglas i Sheldon

FOTO  Pro Emmy si přišli agentka Danes, gay Douglas i Sheldon
Jeff Daniels si odnesl ve stejné kategorii jako Claire Danes cenu za roli sarkastického moderátora v seriálu Newsroom.
Mezi komediálními herci vynikl Jim Parsons, známější jako Sheldon ze seriálu Teorie velkého třesku.
James Cromwell si Emmy vysloužil rolí v seriálu American Horror Story: Asylum.
Producent Vince Gilligan dostal cenu pro nejlepší dramatický seriál Perníkový táta (Breaking Bad) od dětí Willa Farrella...
Foto: Reuters
Kultura Kultura
23. 9. 2013 17:04

Nejprestižnější americkou televizní cenu Emmy za nejlepší seriálové drama získal seriál Perníkový táta. Nejlepším komediálním seriálem je Taková moderní rodinka. Podívejte se na další oceněné.

 

Právě se děje

před 21 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy