Foto: "Rádo se stalo." Kocáb zpíval, slavil a přijal poklonu za odsun vojsk

Foto: "Rádo se stalo." Kocáb zpíval, slavil a přijal poklonu za odsun vojsk
Kocába doprovodili kapela Pražský výběr, Český národní symfonický orchestr, big band Loop Jazz Orchestra, a cappella soubor Skety a četní hosté, od baskytaristy Viléma Čoka (na snímku)...
... přes zpěváka Jiřího Korna...
... a dále Ondřeje Soukupa (vlevo), klavíristu Petra Maláska či dceru Natálii Kocábovou až po rapera Vladimira 518. "Představte si, že celý život vyrůstáte na deskách Pražského výběru. Teď mám příležitost vám říct, jak vás obdivuji," sdělil Kocábovi Vladimir 518.
Koncertem provázel hudebník, textař a bývalý prezidentský kandidát Michal Horáček. "Na různých projektech spolupracuji s Michaelem Kocábem už skoro 40 let. Mám ho rád nejen jako umělce, ale i jako člověka, který důsledně rozeznává dobro a zlo a umí se proti tomu zlu aktivně a statečně postavit," vyzdvihl Horáček.
Foto: ČTK
Kultura ČTK Kultura, ČTK
21. 6. 2024 12:28
Několik tisíc lidí ve čtvrtek večer dorazilo na pražské Výstaviště, kde začal další ročník festivalu Metronome. První den se nesl ve znamení oslav. Michael Kocáb tu s kapelou Pražský výběr, orchestrem, big bandem a hosty oslavil sedmdesátiny. Program na hlavní scéně po britském zpěvákovi Michaelu Kiwanukovi uzavřela kapela Kosheen, která pro změnu oslavila čtvrtstoletí existence.
 

Právě se děje

Další zprávy