Obrazem: Troubení místo potlesku. V Praze se rozjel multižánrový festival pro auta

Obrazem: Troubení místo potlesku. V Praze se rozjel multižánrový festival pro auta
V Pražské tržnici v Holešovicích odstartoval netradiční festival. Za vstupenku dostanete přijímač, který připojíte do autorádia nebo zapůjčeného reproduktoru, dojedete na určené místo a můžete zůstat sedět. Kultura si vás najde.
Začal Art Parking, multižánrový festival, který divákům v automobilech umožní vychutnat si živou kulturu, jak to jenom karanténní opatření dovolí.
Festival se inspiroval v autokinech, jen zde kromě filmů mohou diváci zažít například takováto divadelně artistická vystoupení, koncerty a další show.
Úvodní vystoupení dvojice Bratři v tricku bylo vyprodané.
Foto: Jakub Plíhal
Jakub Plíhal Jakub Plíhal
25. 4. 2020 11:44
V Pražské tržnici začal multižánrový festival Art Parking, který divákům v automobilech nabízí divadelní představení, koncerty a filmové projekce na principu drive-in. Návštěvníci tak zůstávají sedět ve svých autech. První představení komediálně-artistické dvojice Bratři v tricku bylo vyprodané. Vstupenky se prodávají na automobil.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Chorý se za Waregem trefil potřetí ve čtyřech zápasech

Fotbalista Tomáš Chorý vstřelil v belgické lize třetí gól v posledních čtyřech zápasech. V utkání 14. kola pomohl český útočník Waregemu k výhře 3:0 na hřišti Gentu, čtvrtečního soupeře Liberce v základní skupině Evropské ligy.

Chorý je s třemi brankami druhým nejlepším střelcem 14. týmu tabulky. Jeho moment přišel v 37. minutě, kdy zvýšil na 2:0. Utkání ale nedohrál, v 71. minutě byl střídán.

Zdroj: ČTK
Další zprávy