FOTO Alice Nellis točí Anděly podle Viewegha s Dykem a Polívkou

FOTO  Alice Nellis točí Anděly podle Viewegha s Dykem a Polívkou
První klapka filmu, který půjde do kin příští rok na jaře, padla 26. srpna. Natáčet se bude v září a říjnu 2013 v Praze.
Vojtěch Dyk, Vladimír Javorský a Marián Labuda budou hrát anděly, kteří během své práce zaučují mladou posilu s tváří Elišky Křenkové, v rolích obyčejných lidských smrtelníků se představí  Boleslav Polívka, Zuzana Bydžovská, Klára Melíšková, Václav Neužil nebo Zuzana Kronerová.
Boleslav Polívka na place.
Filmová rovnice ,,Michal Viewegh + Alice Nellis = Andělé" zaujala i Filmové centrum České televize, která je koproducentem snímku.
Foto: Bontonfilm
Kultura Kultura
30. 8. 2013 12:59

Režisérka Alice Nellis začala točit po Revivalu další snímek, který má v českých kinech velké komerční ambice. Film Andělé vzniká podle románu Andělé všedního dne (2007) spisovatele Michala Viewegha. Andělské bytosti si zahrají Vojtěch Dyk, Vladimír Javorský a Marián Labuda.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dopravní nehoda u Ostrovačic na Brněnsku uzavřela dálnici D1 ve směru na Brno

Kvůli dopravní nehodě u Ostrovačic na Brněnsku je uzavřena dálnice D1 ve směru z Prahy na Brno. Před místem nehody na 179. kilometru se začínají tvořit kolony. Vyplývá to z údajů Národního dopravního informačního centra. Dálnice je uzavřena mezi sjezdem číslo 178 u Ostrovačic a exitem číslo 182 u Kývalky. Podle informací na webu dopravní policie se na dálnici krátce před 06:00 srazila dvě nákladní auta. Kolize se obešla bez zranění.

Zdroj: ČTK
Další zprávy