Fila: Lady Gaga je dobrá herečka. Odlíčená a bez kostýmů to dokazuje v novém filmu

Kamil Fila Kamil Fila
12. 10. 2018 11:31
Ve filmovém hudebním drama Zrodila se hvězda, který od minulého týdne promítají česká kina, jako by liberální Hollywood nabízel ruku konzervativní Americe. Pro rozdělenou zemi může mít snímek uzdravující hodnotu, tvrdí kritik Kamil Fila. "Lady Gaga, kterou z extravagantních klipů znáte extrémně nalíčenou v šílených kostýmech, je tu odlíčená, jen se svým hlasem a akustickým doprovodem," říká kritik, podle nějž je zpěvačka také dobrou herečkou.
V hudebním drama Zrodila se hvězda jakoby liberální Hollywood nabízel ruku konzervativní Americe, tvrdí filmový kritik Kamil Fila. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 1 hodinou

"Chcete, aby tu vládl Putin?" V Minsku protestují stovky lidí proti integraci země s Ruskem

O plánech na "prohloubení integrace" země s Ruskem mají v sobotu v černomořském letovisku Soči jednat prezidenti obou zemí Alexandr Lukašenko a Vladimir Putin. Agentura AP odhadla počet demonstrantů na více než 1000, nezávislý server Tut.by se dopočítal 730 účastníků.

Demonstranti se po poledni pokusili proniknout na schodiště Paláce republiky, ale policisté v uniformách i civilu jim v tom zabránili. Jinak pořádkové síly nezasáhly, přestože akce nebyla povolená.

"Chcete, aby tu vládl Putin?" ptal se do megafonu opoziční aktivista Pavel Severinec a dav odpovídal "Ne!". "Takovou integraci nemám zapotřebí," vykřikovala žena, držící plakát s přeškrtnutou ruskou vlajkou. Na výzvy policie k rozchodu odpovídali demonstranti voláním "Ať žije Bělorusko!", vylíčil server. Demonstranti mají v plánu vydržet až do soumraku a v neděli v protestu pokračovat.

Zdroj: ČTK
Další zprávy