Fila: Zlaté glóby jsou večírek, Bohemian Rhapsody je fenomén, protože jde po srsti

DVTV DVTV
7. 1. 2019 11:36
Film Bohemian Rhapsody, který dnes uspěl na amerických Zlatých glóbech, je konvenční. "Nikde se neukáže, kdo Freddie Mercury skutečně byl. Queen nechtěli žádnou kontroverzi, Česko je miluje, u nás je to ještě větší fenomén než jinde," komentuje ocenění filmu kritik Kamil Fila. Podle něj je úspěch Bohemian Rhapsody na Zlatých glóbech neočekávaný.
Film Bohemian Rhapsody má už několikátý měsíc úspěch také u českých diváků. | Video: DVTV
 

Právě se děje

před 16 minutami

Soud neprominul Rathovi zbytek peněžitého trestu. Pět milionů bude vymáhat, nebo mu prodlouží vězení

Soud nepromine bývalému politikovi Davidu Rathovi zbytek peněžitého trestu, jeho žádosti nevyhověl. Pravděpodobně bude zbylých pět milionů vymáhat, případně může soud i prodloužit vězení. 

Zdroj: Domácí
před 46 minutami

Atentátník z Christchurch se při srpnovém soudu bude zastupovat sám, hrozí mu doživotí

Australan Brenton Harrison Tarrant, který se v březnu přiznal k vraždě 51 muslimů na Novém Zélandu, odvolal své právníky a hodlá se při srpnovém soudním stání zastupovat sám. Čelí obvinění z 51 vražd, 40 pokusů o vraždu a ze spáchání teroristického útoku. Hrozí mu doživotní trest.

Atentát spáchal loni 15. března ve dvou mešitách ve městě Christchurch při pátečních modlitbách.

Soudní řízení o výši trestu bylo už kvůli koronaviru odloženo, nově má začít 24. srpna a může trvat i déle než tři dny, informovala agentura AP. Nejvyšší soud v Christchurchi dnes termín potvrdil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy