Fila: Film Ženská na vrcholu s Polívkovou je zoufalství, vtip ukryl pod hromadu sněhu

Kamil Fila Kamil Fila
9. 11. 2019 10:13
Film Ženská na vrcholu s Annou Polívkovou v hlavní roli má být romantickou komedií. Podle kritika Kamila Fily je podivně natočená a nazvučená, děj na sebe chvilkami nenavazuje. Logika některých scén divákovi uniká a moc povedené není ani herecké obsazení. Film natočila Lenka Kny.
Kamil Fila recenzuje film Ženská na vrcholu. | Video: Kamil Fila, Blahoslav Baťa
 

Právě se děje

před 13 minutami

Člen ostrahy na škole v Číně zaútočil nožem na žáky, několik desítek dětí je zraněno

Příslušník ostrahy ve čtvrtek ráno na vesnické základní škole v jihočínské provincii Kuang-si nožem poranil na 40 lidí, převážně dětí. Vážná zranění při útoku utrpěli kromě jednoho z žáků také ředitel školy a další strážník, informovala agentura DPA.

Čínská státní média uvádí, že zraněno bylo nejméně 39 lidí. Místní vláda v okrese Kang-wu sdělila, že zraněno bylo 37 dětí a dva dospělí. Podle DPA bylo většině obětí kolem šesti let.

Útočníkem byl pravděpodobně člen ostrahy školy ve vesnici Wang-fu nedaleko města Wu-čou. K motivu činu není zatím nic známo. Přibližně padesátiletého podezřelého zadržela policie a odvedla ho z místa činu. Více než desítka sanitek odvezla poraněné děti do nemocnice. Některé tam dospělí odnesli.

Zdroj: ČTK
Další zprávy