VIDEO Avengers přejí veselé Vánoce. Přidal se i Groot

Kultura Kultura
20. 12. 2014 11:19
Iron-Man, Hulk, Kapitán Amerika a další komiksoví superhrdinové zpívají oblíbenou vánoční koledu.
Avengers zpívají koledu. Poslechněte si ji. | Video:

Praha – S blížícími se svátky se objevují různá vánoční videa a mash-upy, které kombinují zvuky z různých zdrojů. Na internetu se objevilo vtipné video, kde zpívá tým Avengers známou koledu.

James Covenant střihač videí a tvůrce počítačové hry Black-White, zveřejnil video, kde Thor, Iron-Man, Nick Fury, Hulk, Loki, Kapitán Amerika a další postavy marvelovského univerza zpívají americkou písničku We wish you a merry Christmas. Autor vystříhal slova z dialogů ve filmu Avengers (2012) a dalších filmů od Marvelu a spojil je do populární koledy.

Strážci galaxie.
Strážci galaxie. | Foto: Falcon

Na konci videa se také objevuje mluvící strom Groot z filmu Strážci Galaxie, který svým omezeným slovníkem zpívá koledu Jingle bells (Rolničky).

Tým Avengers se vrátí do kin ve filmu Avengers: Age of Ultron, a to 30. dubna 2015. Hrdinové budou čelit problémům s robotem Ultronem, který začne ohrožovat svět. Režísérem je opět Joss Whedon.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 5 hodinami

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy