VIDEO Avengers přejí veselé Vánoce. Přidal se i Groot

Kultura Kultura
20. 12. 2014 11:19
Iron-Man, Hulk, Kapitán Amerika a další komiksoví superhrdinové zpívají oblíbenou vánoční koledu.
Avengers zpívají koledu. Poslechněte si ji. | Video:

Praha – S blížícími se svátky se objevují různá vánoční videa a mash-upy, které kombinují zvuky z různých zdrojů. Na internetu se objevilo vtipné video, kde zpívá tým Avengers známou koledu.

James Covenant střihač videí a tvůrce počítačové hry Black-White, zveřejnil video, kde Thor, Iron-Man, Nick Fury, Hulk, Loki, Kapitán Amerika a další postavy marvelovského univerza zpívají americkou písničku We wish you a merry Christmas. Autor vystříhal slova z dialogů ve filmu Avengers (2012) a dalších filmů od Marvelu a spojil je do populární koledy.

Strážci galaxie.
Strážci galaxie. | Foto: Falcon

Na konci videa se také objevuje mluvící strom Groot z filmu Strážci Galaxie, který svým omezeným slovníkem zpívá koledu Jingle bells (Rolničky).

Tým Avengers se vrátí do kin ve filmu Avengers: Age of Ultron, a to 30. dubna 2015. Hrdinové budou čelit problémům s robotem Ultronem, který začne ohrožovat svět. Režísérem je opět Joss Whedon.

 

Právě se děje

před 37 minutami

Zastupitelé západoněmecké obce z vedení sesadili člena neonacistické strany

Západoněmeckou obec Waldsiedlung již nevede člen krajně pravicové Národnědemokratické strany Německa (NPD) Stefan Jagsch, v úterý ho zastupitelé odvolali a ve funkci ho vystřídala zástupkyně křesťanských demokratů (CDU). Informovala o tom agentura DPA.

Jagsch byl do funkce zvolen v září, a to i s pomocí hlasů CDU, sociálních demokratů (SPD) a liberálů (FDP), což vyvolalo na celoněmecké úrovni tvrdou kritiku. NDP je totiž označována za neonacistickou a zavedené strany s ní spolupracovat odmítají.

Ačkoli CDU, FDP a SPD oficiálně s NPD nespolupracují, zastupitelé těchto tří stran v hesenského Waldsiedlungu, kde žije asi 2600 lidí a který je součástí obce Altenstadt, to nerespektovali. Následnou kritiku odmítali s tím, že nikdo jiný o tuto funkci, která byla volná od června, zájem neměl a že stranická příslušnost nehrála žádnou roli.

Další zprávy