VIDEO Avengers přejí veselé Vánoce. Přidal se i Groot

Iron-Man, Hulk, Kapitán Amerika a další komiksoví superhrdinové zpívají oblíbenou vánoční koledu.
Avengers zpívají koledu. Poslechněte si ji. | Video:

Praha – S blížícími se svátky se objevují různá vánoční videa a mash-upy, které kombinují zvuky z různých zdrojů. Na internetu se objevilo vtipné video, kde zpívá tým Avengers známou koledu.

James Covenant střihač videí a tvůrce počítačové hry Black-White, zveřejnil video, kde Thor, Iron-Man, Nick Fury, Hulk, Loki, Kapitán Amerika a další postavy marvelovského univerza zpívají americkou písničku We wish you a merry Christmas. Autor vystříhal slova z dialogů ve filmu Avengers (2012) a dalších filmů od Marvelu a spojil je do populární koledy.

Strážci galaxie.
Strážci galaxie. | Foto: Falcon

Na konci videa se také objevuje mluvící strom Groot z filmu Strážci Galaxie, který svým omezeným slovníkem zpívá koledu Jingle bells (Rolničky).

Tým Avengers se vrátí do kin ve filmu Avengers: Age of Ultron, a to 30. dubna 2015. Hrdinové budou čelit problémům s robotem Ultronem, který začne ohrožovat svět. Režísérem je opět Joss Whedon.

 

Právě se děje

před 29 minutami

IKEM začne stavět nové pavilony, hotovo bude za dva a půl roku

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který je největším transplantačním centrem v Česku, ve středu slavnostně zahájil stavbu dvou nových pavilonů. Přístavba umožní rozšíření kardiovaskulárních a transplantačních programů, bude tam také nový urgentní příjem. Náklady na stavbu budou 1,05 miliardy korun, z toho 603,7 milionu korun přispěje stát prostřednictvím strategických vládních investic.

Podepsání smlouvy se zhotovitelem a poklepání základního kamene stavby se ve středu zúčastnili premiér Andrej Babiš (ANO), ministr Petr Arenberger (za ANO), ředitel IKEM Michal Stiborek a zástupci stavební firmy IMOS Brno. Nové pavilony by měly být hotové za 2,5 roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy