VIDEO Avengers přejí veselé Vánoce. Přidal se i Groot

Kultura Kultura
20. 12. 2014 11:19
Iron-Man, Hulk, Kapitán Amerika a další komiksoví superhrdinové zpívají oblíbenou vánoční koledu.
Avengers zpívají koledu. Poslechněte si ji. | Video:

Praha – S blížícími se svátky se objevují různá vánoční videa a mash-upy, které kombinují zvuky z různých zdrojů. Na internetu se objevilo vtipné video, kde zpívá tým Avengers známou koledu.

James Covenant střihač videí a tvůrce počítačové hry Black-White, zveřejnil video, kde Thor, Iron-Man, Nick Fury, Hulk, Loki, Kapitán Amerika a další postavy marvelovského univerza zpívají americkou písničku We wish you a merry Christmas. Autor vystříhal slova z dialogů ve filmu Avengers (2012) a dalších filmů od Marvelu a spojil je do populární koledy.

Strážci galaxie.
Strážci galaxie. | Foto: Falcon

Na konci videa se také objevuje mluvící strom Groot z filmu Strážci Galaxie, který svým omezeným slovníkem zpívá koledu Jingle bells (Rolničky).

Tým Avengers se vrátí do kin ve filmu Avengers: Age of Ultron, a to 30. dubna 2015. Hrdinové budou čelit problémům s robotem Ultronem, který začne ohrožovat svět. Režísérem je opět Joss Whedon.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

U Tábora objevili veterináři ohnisko ptačí chřipky v malochovu drůbeže

Na Táborsku se potvrdilo první ohnisko ptačí chřipky v malochovu drůbeže. V chovu v obci Dlouhá Lhota bylo asi 30 ptáků, polovina během dvou dnů uhynula. Nákazu do chovu nejspíš zavlekly divoké kachny z blízkého rybníka, řekl v pátek mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček.

Veterináři u uhynulé drůbeže potvrdili subtyp choroby H5N8, stejně jako u čtvrtečního případu uhynulých divokých labutí na Písecku.

Zbytek drůbeže v chovu bude utracen, veterináři vytyčí kolem chovu tříkilometrové a desetikilometrové pásmo, kde zavedou mimořádná opatření, například ohledně přepravy drůbeže. Viry ptačí chřipky jsou běžné u volně žijících ptáků a přenášejí se zejména trusem, který kontaminuje vodu nebo krmivo chovaných ptáků. Subtyp H5N8 je nebezpečný pro ptáky, lidem neublíží.

Zdroj: ČTK
Další zprávy