VIDEO Transformers přicházejí zničit lidstvo. Počtvrté

Kultura Kultura
15. 5. 2014 15:26
Podívejte se na nejnovější trailer k akční podívané Transformers: Zánik.
Podívejte se na ukázku z filmu Transformers: Zánik. | Video:

Video - "To není válka... to je zánik lidstva!" Podívejte se na nový trailer k nejnovějšímu dílu populární akční série Transformers. Shiu LaBeoufa nahradil Mark Wahlberg, vrátil se Optimus.

Vracejí se samozřejmě Deceptikoni i Autoboti a děj začíná čtyři roky po skončení posledního dílu. A nepůjde opět o nic menšího, než je záchrana planety.

V novém traileru je samozřejmě spousta akce a záběrů pokrývajících celý děj filmu. Vypadá to, že i tentokrát se režisér Michael Bay vyžívá v opulentní akční podívané, která má překonat předešlé díly.

I čtvrtí Transformeři vycházejí ze scénáře Ehrena Krugera, který kromě oživlých robotů poslal na plátno i Kletbu bratří Grimmů a spolupracoval i na remaku kultovního hororu Kruh.

Foto: Cinemart

Čtvrtý díl Transformerů s podtitulem Zánik je přímým pokračováním série. S obměnou obsazení se ale změnili hlavní hrdinové. Místo zápolení mladého Sama Witwickyho je hybatelem děje automechanik Cadea (Mark Wahlberg), který žije sám s dospívající dcerou (Nicola Peltz) na farmě v Texasu, kde se snaží opravovat nepojízdné vraky a po opravě je prodávat. Jeho život se změní ve chvíli, kdy se z hromady šrotu, kterou si přiveze do dílny, vyklube Transformer.

Od tragických událostí, které na konci třetího dílu zničily půl Chicaga, uplynuly dva roky a tito tvorové jsou od té doby na černé listině. Cade a jeho dcera se na ní díky nečekanému nálezu objeví také.

V českých kinech se film Transformers: Zánik objeví 26. června.

 

Právě se děje

před 4 minutami

Čeští policisté zadrželi cizince podezřelého v Německu z trestného činu

Policisté poblíž Prahy zadrželi cizince, který je v Německu podezřelý z násilného trestného činu. Spáchal ho údajně ve středu, poté odjel autem do Česka. Muže poslal soud do vazby, do několika týdnů bude předán zpět do Německa. Podobný případ se odehrál počátkem května, kdy čeští policisté zadrželi na dálnici D1 cizince, který se podle německé policie pokusil v Německu o vraždu.

Cizinec podle mluvčího využil ke vstupu do Česka zmírnění dřívějších omezení kvůli koronaviru, od úterka jsou kontroly na hranicích s Německem i Rakouskem pouze namátkové. Německá policie vydala evropský zatýkací rozkaz, v Česku byl muž zadržen zhruba 12 hodin od spáchání skutku. "Samotné zadržení proběhlo velmi rychle a provedlo ho několik středočeských dopravních policistů nedaleko Prahy, pod záminkou běžné silniční kontroly," uvedl mluvčí policejního prezidia David Schön.

Zdroj: ČTK
Další zprávy