VIDEO Stuart, Kevin a Bob. Žlutí Mimoni se vydávají do světa

jla
6. 11. 2014 13:32
Další pokračování filmu Já, padouch vsadilo na popularitu Mimoňů. Vynechalo lidské postavy a vydalo se do doby 42 let před Gruem. Podívejte se na první trailer.
Bob, Stuart a Kevin na cestě z Antarktidy do New Yorku.
Bob, Stuart a Kevin na cestě z Antarktidy do New Yorku. | Foto: Illumination

Los Angeles - Žluté pokračování filmu Já, padouch se po sérií několika krátkých gagů dostane na plátna kin v celovečerní stopáži. Studia Universal Pictures a Illumnitaion Entertaiment se rozhodla vytěžit z mánie kolem naivních žlutých bytostí co nejvíce.

Popularita Mimoňů totiž předčila úplně všechno ostatní, co se ve filmu Já, padouch kdy objevilo. V hračkástvích nekoupíte takřka nic s vyobrazeným hlavním hrdinou padouchem Gruem nebo snad jeho protivníkem Vectorem. Studia tak sází víceméně na jistotu.

Podívejte se na první trailer k celovečernímu filmu o Mimoních.
Podívejte se na první trailer k celovečernímu filmu o Mimoních. | Video:

První trailer k chystanému filmu o Mimoních začíná pěkně od začátku. Mimoni tu totiž byli od samotného vzniku planety Země. První komu se rozhodli sloužit nebyl nikdo jiný než obavaný Tyranosaurus Rex, po něm následovala řada dalších od egyptských faraónů až po Drákulu.

O záchranu z kruté doby bezvládí, kdy se celý Mimoňský klan utápí v hluboké depresi na Antarktidě, se pokusí nejuvědomělějši Mimoň Kevin. V doprovodu hladového Stuarta a bojácného Boba se vydává do New Yorku hledat toho vůbec prvního opravdového padoucha, madam Scarlet Overkill. 

Své hlasy hlavním hrdinům propůjčili Sandra Bullock, Michael Keaton, Steve Coogan, Jon Hamm a Allison Janney.

Film plný infaltilních vtipů, podivného žvatlání a banánů dorazí do kin v létě 2015.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Horská služba varuje v Krkonoších před ledovkou a náledím

Horská služba Krkonoše varuje před náledím a ledovkou. Hlavně na hřebenech hor komplikuje pohyb místy vyfoukaný zledovatělý terén, který se střídá s navátým novým sněhem. Na hřebenech Krkonoš je nejčastěji 40 až 110 centimetrů sněhu a nadále platí druhý mírný stupeň lavinového nebezpečí z pěti.

U hřebenové Luční boudy v nadmořské výšce 1415 metrů bylo ráno zataženo, 12 stupňů pod nulou. Ještě mrazivěji bylo na Sněžce, kde podle polské horské služby teplota ráno klesla na minus 13,8 stupně Celsia, pocitová teplota kvůli silnému větru byla téměř 22 stupňů pod nulou. Vítr dosahoval rychlosti přes 50 km/h. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy