VIDEO Sex s nezvanou návštěvou se může krutě vymstít

Kultura Kultura
28. 1. 2015 8:04
Podívejte se na první ukázku z thrilleru Knock Knock od režiséra hororu Hostel. V hlavní roli s Keanu Reevesem.
Reeves ve filmu John Wick
Reeves ve filmu John Wick | Foto: Externí

Praha Keanu Reeves se naposledy v českých kinech objevil loni v říjnu, kdy coby bývalý nájemný zabiják mstil smrt svého štěňátka ve filmu John Wick.

Režisér Eli Roth na svém Facebooku nyní zveřejnil první teaser k thrilleru Knock Knock (Ťuk, ťuk), v němž má Reeves hlavní roli. Hraje šťastně ženatého muže, který má talentovanou manželku a dvě krásné děti. V jedno deštivé víkendové odpoledne, kdy je zrovna sám doma, otevře dvěma promáčeným dívkám. Ty ho svedou, což se mu ale brzy krutě vymstí.

Knock knock trailer
Knock knock trailer | Video:

Snímek se o víkendu promítal na právě probíhajícím filmovém festivalu Sundance v Utahu a sklidil zatím pozitivní reakce. Vyzdvihuje se zejména Rothova schopnost vybudovat napětí a neustále překvapovat šílenými zvraty, aniž by byl film plný jen drsného násilí a teroru jako v režisérových předchozích hororových snímcích Cabin Fever (2002) nebo Hostel (2005).

Datum americké ani české premiéry zatím není známé.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Nehoda šesti aut zablokovala hlavní tah z Hradce Králové na Moravu, dva lidé utrpěli zranění

Srážka šesti aut u Ostřetína na Pardubicku zablokovala v pátek v podvečer v obou směrech hlavní tah I/35 z Hradce Králové směrem na Brno a Olomouc. Dva lidé byli při nehodě zraněni.

Informovala o tom mluvčí pardubické policie Eva Maturová. Policie dopravu z obou směrů odkláněla zhruba dvě hodiny na objízdné trasy, kolem 22:00 byla silnice opět průjezdná.

Zdroj: ČTK
před 7 hodinami

Při srážce vlaku s kamionem na nechráněném přejezdu na Nymbursku se zranily tři děti, jedno z nich těžce

Při páteční odpolední srážce osobního vlaku s kamionem na železničním přejezdu v Běrunicích na Nymbursku se zranily tři děti. Jedno z nich těžce, další středně těžce a jedno lehce.

Celkem záchranná služba ošetřila a odvezla do nemocnice pět lidí, všichni byli z vlaku, řekla mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová. Škodu vyšetřovatelé vyčíslili na více než tři miliony korun.

Nehoda se stala na přejezdu, který není chráněn závorami, je vybaven výstražným křížem a značkou stop.

Další zprávy