VIDEO Scartlett Johansson hraje s Kryštofem Hádkem

Kultura Kultura
3. 9. 2013 17:44
Podívejte se na teaser k filmu Under the Skin se Scarlett Johansson
Scarlett Johansson hraje mimozemšťanku.
Scarlett Johansson hraje mimozemšťanku. | Foto: Aktuálně.cz

Praha - Premiéra dramatu Under the Skin se odehrála na právě probíhajícím filmovém festivalu v Benátkách. Podívejte se na krátký teaser k filmu, v němž má hlavní roli Scarlett Johansson (Avengers, Koupili jsme zoo).

Snímek bude uveden i na torontském festivalu (5. - 15. září). Necelou minutu dlouhý teaser se zvláštní atmosférou představuje Lauru (Johansson) jako mimozemšťanku, která byla poslána na Zem, aby získala potravu. Má omezené jazykové schopnosti, ale i tak se jí podaří svést a zajmout dva nic netušící muže. Film je natočený podle stejnojmenného románu Michaela Fabera, který knihou debutoval.

Film režíroval Jonathan Glazer, který za sebou má dva filmy - komedii Sexy bestie (2000) a drama Zrození (2004). Scénář napsal filmař spolu s debutantem Walterem Campbellem. Ve vedlejší roli se objeví český herec Kryštof Hádek (Signál, Polski film).

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 8 minutami

Záchranáři v Číně vysvobodili prvního ze zavalených horníků

Záchranáři vysvobodili prvního z čínských horníků, které před dvěma týdny ve zlatém dole uvěznila exploze. Muž byl bez prodlení převezen do nemocnice na ošetření. S odvoláním na čínská státní média o tom informovaly zahraniční agentury.

Horník byl podle čínské státní televize CCTV "extrémně zesláblý". Na záběrech záchranáři vyčerpaného muže s černou páskou přes oči a zabaleného v dece vyzvedli z dolu a předali ošetřovatelům.

Neštěstí se stalo 10. ledna ve zlatém dole nedaleko města Jen-tchaj v provincii Šan-tung na východě země. V podzemní pasti, více než 600 metrů od vstupu do šachty, uvízlo 22 lidí. Výbuch vážně poškodil přístup na dno dolu a komunikační kabely. Záchranáři ale tento týden zaslechli údery do potrubí, jimiž část horníků dala najevo, že jsou stále naživu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy