VIDEO Rychle a zběsile se posedmé vrací. Má nadupaný autobus

jla
5. 11. 2014 13:32
Podívejte se na první trailer sedmého dílu Rychle a zběsile. Do kin se akční podívaná dostane na jaře příštího roku.
Foto: Universal

Los Angeles - Studio Universal Pictures uveřejnilo první trailer k sedmému dílu série o ilegálních automobilových závodech Rychle a zběsile.

Po tragické autonehodě z konce roku 2013, kdy zemřela hlavní hvězda filmu Paul Walker, se tvůrcům podařilo dotáhnout natáčení do konce.

Podívejte se na první trailer k sedmému dílu série Rychle a zběsile, tentokrát v režii Malajsijce Jamese Wana.
Podívejte se na první trailer k sedmému dílu série Rychle a zběsile, tentokrát v režii Malajsijce Jamese Wana. | Video:

Oficiální synopsi zatím studio neuveřejnilo, nicméně je jasné, že půjde o hon na "zlýho bráchu" Owena Shawa, který byl na konci šestky zneškodněn. Jak trailer napovídá, o zdemolovaná auta, zběsilé driftování, neobvykle vybavené autobusy, kaskadérské kousky, výbuchy a samozřejmě i zachráněné životy nouze nebude.

V hlavních rolích se kromě Walkera a jeho dvou bratrů, kteří po jeho smrti film "dohráli", představí také stálice automobilové franšízy Vin Diesel, Dwayne Johnson a Tyreser Gibson. Tu něžnější část hereckého ansámblu doplňuje Michelle Rodriguez.

Režisér James Wan debutoval v roce 2003 tehdejším hororovým trhákem Saw a stojí i za dalšími temnými filmy jako Insidious nebo V zajetí démonů.

Do českých kin se film dostane na začátku dubna 2015.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 53 minutami

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek se ve středu vydá na svou první zahraniční cestu na Slovensko

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) se příští středu 28. dubna, týden po svém jmenování do vlády, vydá na svou první zahraniční cestu. Jak bývá u nejvyšších českých ústavních činitelů po rozpadu společné federace nepsanou tradicí, povede na Slovensko. Kulhánek to večer oznámil na twitteru po dnešním telefonátu se svým polským protějškem Zbigniewem Rauem.

Polskému ministrovi zahraničí poděkoval za slova podpory, které Rau vyjádřil České republice. "Pozval mě do Polska, kam se moc rád vydám. Na první zahraniční cestu pojedu ve středu na Slovensko a pak i do Maďarska. Spolupráce ve V4 je priorita," uvedl šéf české diplomacie.

Další zprávy