Plešatící Johnny Depp útočí na Oscara coby drsný gangster

mad
Aktualizováno 26. 5. 2015 13:03
Podívejte se na první trailer ke krimi filmu Black Mass v hlavní roli s Johnnym Deppem, který hraje amerického kriminálníka.
V hlavní roli plešatící Johnny Depp | Video: Freeman Entertainment

PrahaJohnny Depp je od dob série Piráti z Karibiku hollywoodskou hvězdou, která dostává za své role mnohamilionové honoráře. U nového krimi dramatu Black Mass tomu nebylo jinak.

Podle některých zdrojů si Depp řekl za roli 20 milionů dolarů, což bylo pro produkci filmu příliš. Nakonec však došlo k dohodě a velmi pravděpodobně i ke snížení částky. Studio Warner Bros. nyní k filmu, který je točen podle skutečných událostí, zveřejnilo první upoutávku. Podle zahraničních novinářů by role drsného gangstera mohla Deppovi přinést vytouženého Oscara. 

Foto: Warner Bros.

Depp hraje plešatícího zločince Jamese Bulgera, kterého v 70. letech přemluvil bostonský agent FBI John Connolly (Joel Edgerton), aby byl jejich informátorem a pomohl jim zničit místní italskou mafii. V dalších rolích se objeví Benedict Cumberbatch, Dakota Johnson, Juno Temple nebo Kevin Bacon.

Režisérem a scenáristou filmu je Scott Cooper, který natočil zdařilou krimi Out of Furnace (2013). Trailer k Black Mass napovídá, že půjde o drsné drama s temnou atmosférou. Uvidíme, zda film nebude jen dalším kasovním propadákem, které herec zažil s filmy Mortdecai: Grandiózní případ (2015), Transcendence (2014) nebo Osamělý jezdec (2013).

Film dorazí do českých kin 17. září.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Škola chce pomoci rodině otce, který při střelbě chránil dceru, založila veřejnou sbírku

Porubská Základní škola Ivana Sekaniny vyhlásila sbírku na pomoc rodině muže, kterého v úterý zastřelil útočník ve Fakultní nemocnici Ostrava (FNO). Muž vlastním tělem chránil svou dvanáctiletou dceru. Zavražděný muž byl jedním ze členů Spolku rodičů při ZŠ Sekaniny. Sbírka je účinná od dnešního dne, lidé mohou přispívat na účet 1012201912/5500.

Sbírkový účet založila i samotná FNO a je určen na podporu rodin obětí a zraněných. V pátek na ní bylo přes 1,4 milionu korun. Transparentní účet na pomoc pozůstalým po obětech střelby zřídila také Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava (VŠB-TUO). Studenti a zaměstnanci tam mohou posílat své příspěvky. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy