Plešatící Johnny Depp útočí na Oscara coby drsný gangster

mad
Aktualizováno 26. 5. 2015 13:03
Podívejte se na první trailer ke krimi filmu Black Mass v hlavní roli s Johnnym Deppem, který hraje amerického kriminálníka.
V hlavní roli plešatící Johnny Depp | Video: Freeman Entertainment

PrahaJohnny Depp je od dob série Piráti z Karibiku hollywoodskou hvězdou, která dostává za své role mnohamilionové honoráře. U nového krimi dramatu Black Mass tomu nebylo jinak.

Podle některých zdrojů si Depp řekl za roli 20 milionů dolarů, což bylo pro produkci filmu příliš. Nakonec však došlo k dohodě a velmi pravděpodobně i ke snížení částky. Studio Warner Bros. nyní k filmu, který je točen podle skutečných událostí, zveřejnilo první upoutávku. Podle zahraničních novinářů by role drsného gangstera mohla Deppovi přinést vytouženého Oscara. 

Foto: Warner Bros.

Depp hraje plešatícího zločince Jamese Bulgera, kterého v 70. letech přemluvil bostonský agent FBI John Connolly (Joel Edgerton), aby byl jejich informátorem a pomohl jim zničit místní italskou mafii. V dalších rolích se objeví Benedict Cumberbatch, Dakota Johnson, Juno Temple nebo Kevin Bacon.

Režisérem a scenáristou filmu je Scott Cooper, který natočil zdařilou krimi Out of Furnace (2013). Trailer k Black Mass napovídá, že půjde o drsné drama s temnou atmosférou. Uvidíme, zda film nebude jen dalším kasovním propadákem, které herec zažil s filmy Mortdecai: Grandiózní případ (2015), Transcendence (2014) nebo Osamělý jezdec (2013).

Film dorazí do českých kin 17. září.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 9 minutami

Vladimír Dbalý a další tři lidé jsou znovu obžalovaní v kauze zakázek Nemocnice Na Homolce

Státní zástupce znovu obžaloval bývalého ředitele Nemocnice Na Homolce Vladimíra Dbalého a další tři lidi v takzvané třetí větvi kauzy zakázek tohoto zdravotnického zařízení. Uvedla to ČT. Znovu před soud půjde i Dbalého bývalý náměstek Michal Toběrný a Jan Valtr, který figuruje v jiných kauzách jako spolupracovník lobbisty Iva Rittiga. Již dříve chtěl soud stíhání zastavit, státní zástupce ale nesouhlasil.

Třetí větev kauzy spadá do období mezi lety 2006 až 2011 a zahrnuje mimo jiné zmanipulování tendru nemocnice na dodání zařízení pro pracoviště navigované neurochirurgie.

Zdroj: Domácí
před 17 minutami

Dominantní kanoista Fuksa si na MS zajistil finále na 500 metrů

Kanoista Martin Fuksa na mistrovství světa dominoval v rozjížďce na 500 metrů a s přehledem si zajistil nedělní finále. Tam může získat třetí světový titul na této neolympijské trati. Rozjížďku na 500 metrů vyhrál na šampionátu v Kodani také kajakář Jakub Zavřel, ale tam se přímo do finále nepostupovalo. Mistra Evropy z roku 2017 a letošního bronzového medailistu z ME Zavřela tak čeká v sobotu semifinále.

před 28 minutami

Ministr zahraničí Kulhánek vystoupí s projevem na Valném shromáždění OSN. Hlavním tématem bude Afghánistán

Českou delegaci na 76. zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů (OSN) v New Yorku ve dnech 20. až 25. září povede ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD). Loni a předloni Českou republiku zastupoval premiér Andrej Babiš (ANO). S národním projevem vystoupí v rámci všeobecné rozpravy v rámci sobotního programu.

Jedním z hlavních témat shromáždění bude situace v Afghánistánu poté, co se po odchodu spojeneckých vojsk moci v zemi ujalo radikální hnutí Tálibán.

Proslov bude mít ministr Kulhánek také na setkání k Všeobecné úmluvě o zákazu jaderných zkoušek a na ministerských setkáních k odpovědnosti chránit a k Mezinárodnímu trestnímu soudu. Zúčastní se i neformálního jednání šéfů diplomacií zemí Evropské unie.

Zdroj: Domácí
Další zprávy