VIDEO Může být Ben Affleck vrah? U Davida Finchera ano

16. 4. 2014 14:46
Podívejte se na první ukázku z očekávaného thrilleru tvůrce Klubu rváčů či The Social Network. Film Zmizelá se dostane do českých kin letos na podzim.
Podívejte se na ukázku z nového filmu Davida Finchera Zmizelá. | Video:

Video - Očekávaný thriller Zmizelá (Gone Girl) režiséra Davida Finchera podle bestselleru Gillian Flynn zveřejnil první ukázku.

V hlavní roli se objeví Ben Affleck jako Nick Dunne, jehož manželka Amy (Rosamund Pike) zmizí v den pátého výročí svatby. A z její vraždy je obviněn právě Dunne. Nepomáhá žádná obhajoba, protože Amyini přítelé a její záznamy v deníku nasvědčují opaku. Zdá se, že jejich vztah procházel většími turbulencemi než prožívají postavy Hry o trůny.

Ukázka slibuje typický Fincherův thriller pro dospělé se spoustou neočekávaných zvratů při hledání pravdy. Fincher s Flynn rovněž zpracovali alternativní závěr, takže i čtenáři knihy budou v napětí až do samého závěru.

Trailer je z velké části bez dialogů a zní v něm píseň She (Ona) v podání Elvise Costella. Hudbu bude mít na starosti frontman Nine Inch Nails Trent Reznor, který má Oscara za Fincherův film The Social Network.

David Fincher.
David Fincher. | Foto: Profimedia.cz

David Fincher má nyní v Hollywoodu pověst jednoho z nejlepších tvůrců thrillerů, což měl příležitost dokázat už v Klubu rváčů i snímcích Sedm či Zodiac. Poněkud vlažně byla přijata jen adaptace prvního dílu trilogie Milénium od Stiega Larssona s titulem Muži, kteří nenávidí ženy.

Davida Finchera nicméně nejvíc proslavil jeho životopis zakladatele Facbooku Marka Zuckerberga The Social Network. Je tak s podivem, že poslední zvěsti hovoří o tom, že vzdal přípravu podobného námětu - biografie Stevea Jobse, zakladatele Applu.

Fincher nyní pracuje také jako producent úspěšného seriálu House of Cards společnosti Netflix.

Do českých kin se Zmizelá dostane 9. října, světovou premiéru bude mít o šest dnů dříve.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 3 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy