VIDEO Krvelačný Oldboy znovu touží po pomstě

Kultura Kultura
11. 7. 2013 13:27
Podívejte se na první trailer remaku kultovního filmu od Spika Lee
Josh Brolin ve filmu Oldboy.
Josh Brolin ve filmu Oldboy. | Foto: Aktuálně.cz

Video - Slovo „remake" filmoví fanoušci nesnášejí, zvlášť když si američtí filmaři vezmou do parády kult, jakým je Old Boy korejského režiséra Chan-wook Parka. Jenže výjimky dokazují, že kvalitní remaky existují, když se jich ujmou schopní tvůrci.

Spike Lee (25. hodina, Krvavé léto v New Yorku, Jednej správně) přitom nepochybně je režisérem, který si co do pověsti s Parkem v ničem nezadá. Jeho revize příběhu muže, který byl na dvacet let uzamčen v jediné místnosti, aniž by tušil proč, aby byl stejně neočekávaně propuštěn na svobodu a odstartoval svou krvavou pomstu, se přesto musí stále vypořádávat se značnou nedůvěrou.

Hlavní role se chopil Josh Brolin (Opravdová kuráž, druhé Wall Street, W.) a objeví se i Elizabeth Olsenová nebo Samuel L. Jackson.

V první krvavé upoutávce se zdá, že Lee bude velmi věrný originálu. Jestli se mu nový Oldboy vyrovná i kvalitou, se dozvíme 5. prosince.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy