VIDEO Ethan Hawke vyšetřuje sexuální zneužití Emmy Watson

mad
12. 6. 2015 15:05
Podívejte se na trailer k filmu Regression známého španělského režiséra Alejandra Amenábara. V hlavních rolích thrilleru Emma Watson a Ethan Hawke.
Trailer k filmu Regression | Video:

Praha – Španělsko-chilský režisér Alejandro Amenábar natočil celkem pět celovečerních filmů, které mají vždy velice pozitivní ohlasy. Vybírá si kontroverzní témata jako např. eutanazii (Hlas moře) nebo snuff-filmy (Diplomová práce) a teď se blíží do kin jeho další snímek, tentokrát o sexuálním zneužívání.

Studio TWC nyní zveřejnilo trailer k jeho novému filmu Regression, kde se v hlavních rolích představí Emma Watson známá z fantasy ságy Harry Potter a Ethan Hawk, který hrál naposledy v oscarovém Chlapectví.

Thriller zasazený do Minnesoty v 90. letech vypráví o dívce Angele (Watson), která obviní svého otce Johna Graye (David Dencik) ze sexuálního zneužití. Ten zcela nečekaně a bez výčitek vinu přizná, ale nic si nepamatuje. Ovšem psycholog Raines (David Thewlis) zjišťuje, že případ je mnohem komplikovanější a děsivější.

Americká premiéra je naplánována na 28. srpna, česká zatím není známa.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 59 minutami

Lidstvo musí dospět a dělat víc pro ochranu klimatu, řekl Johnson v OSN. Svět se podle něj blíží k bodu zlomu

Britský premiér Boris Johnson v projevu na zasedání Valného shromáždění OSN v New Yorku vyzval lidstvo, aby dospělo a bojovalo proti klimatickým změnám. Podle Johnsona se svět blíží k bodu zlomu a státy musí konečné převzít odpovědnost za ničení planety.

"Máme úžasnou moc věci změnit, měnit věci k lepšímu a úžasnou schopnost zachránit se," uvedl Johnson v projevu ke světovým lídrům před nadcházející klimatickou konferencí v Glasgow, která začne 31. října.

Listopadová klimatická konference OSN (COP26) si klade za cíl vyvolat mnohem ambicióznější globální opatření na ochranu klimatu a peníze na jejich zaplacení. Podle klimatologů i dalších odborníků bude nejspíš poslední šancí, jak zmírnit předpokládané katastrofální dopady globálního oteplování.

"Musíme ukázat, že jsme schopni se učit a dospívat a nakonec převzít odpovědnost za destrukci, kterou způsobujeme, nejen na naší planetě, ale i sobě samým. Je načase, aby lidstvo dospělo," řekl Johnson. Lidstvo zároveň přirovnal k 16letému člověku. "Dostali jsme se do toho osudového věku, kdy zhruba umíme řídit a víme, jak odemknout skříňku s alkoholem a věnovat se všem druhům aktivit, které jsou nejen potenciálně trapné, ale také mohou pro nás i pro ostatní představovat konečnou," podotkl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy