VIDEO Tatum je zase Bez kalhot, teď ale s vybavením XXL

Kultura Kultura
5. 2. 2015 16:02
Podívejte se na první ukázku z pokračování filmu Bez kalhot s podtitulem XXL s Channingem Tatumem v hlavní roli.
Podívejte se na první ukázku z filmu Bez Kalhot XXL | Video: Warner Bros.

Praha – Film Bez kalhot ze striptérského prostředí prošel kiny v létě 2012 a při skromném rozpočtu sedm milionů dolarů celosvětově utržil přes 167 milionů dolarů.

V červenci zamíří do kin pokračování, ale tentokrát už bez režiséra jedničky Stevena Soderbergha. První díl, uvedený v USA v letní sezoně, vyvolával při projekcích hlasité reakce zejména dámského publika. Bez kalhot však nebyl jen prvoplánovou zábavou s atraktivními těly amerických herců v čele s Channingem Tatumem, ale dynamickou dramedií, která oslovila i kritiky.

Dvojku režíruje Gregory Jacobs, který za sebou má dva průměrné snímky Mistr zločinu (2004) a Závan smrti (2007). První ukázka z filmu ukazuje tančícího Tatuma ve své dílně. Snem jeho postavy bylo mít vlastní firmu na nábytek, což se mu zřejmě daří. Striptérství však na hřebík nepověsil a diváky čekají rozjařené dámy a propracovaná taneční čísla.

Plakát s dvojmyslným "Coming", což lze přeložit jako "Už budu", na němž Tatum v kalhotách a v kšiltovce ukazuje na svůj rozkrok, oznamuje, že americká premiéra se odehraje 1. července. Do českých kin Bez kalhot XXL dorazí 7. července.

 

Právě se děje

před 46 minutami

Pražská ČSSD navrhla, aby kandidátku v hlavním městě vedla Maláčová

Předsednictvo pražské ČSSD požádalo celostátní vedení strany, aby v čele kandidátky v hlavním městě v letošních sněmovních volbách byla ministryně práce a místopředsedkyně ČSSD Jana Maláčová, sdělil předseda pražské sociální demokracie Petr Pavlík. Postup, podle kterého o vedoucí místo kandidátky přijde bývalý ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD), je podle něj však v rozporu s řádem přípravy voleb. Na úpravu kandidátky upozornil server Seznam Zprávy.

Podle pondělního usnesení pražské ČSSD, které bylo podle Pavlíka schváleno o jeden hlas, by se měl kromě Maláčové na druhém místě kandidátky objevit bývalý předseda Zelených Matěj Stropnický a na pátém místě někdejší ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík. Nikoho z nich však nenavrhla žádná z pražských organizací do 18. března, dokdy na to měly čas, řekl Pavlík. "Vůbec neprošli primárními volbami, je to v rozporu s řádem přípravy voleb," sdělil Pavlík ČTK.

Zdroj: ČTK
Další zprávy