VIDEO Avengeři na záchranu světa před Ultronem nestačí

Kultura Kultura
13. 1. 2015 14:05
Podívejte se na druhý trailer k superhrdinskému filmu Avengers: The Age of Ultron.
Kapitán Amerika (Chris Evans) a Thor (Chris Hemsworth)
Kapitán Amerika (Chris Evans) a Thor (Chris Hemsworth) | Foto: Falcon

Video - Marvelovští tvůrci pustili do světa druhý trailer k pokračování ságy o komiksových superhrdinech, Avengers: Age of Ultron. Minutu a půl dlouhá sekvence propadá ještě větší beznaději a skepsi než trailer první.

Podívejte se na druhý trailer k marvelovským Avangers: The Age of Ultron
Podívejte se na druhý trailer k marvelovským Avangers: The Age of Ultron | Video:

Za konstatováním, že "zranitelný svět potřebuje něco silnějšího", než jsou superhrdinové, se rozjíždí temná linka o zničeném světě a obyčejných lidech hledajících úkryt, jež vyústí v souboji Hulka (Mark Ruffalo) a Iron Mana.

Druhý supertrhák o amerických superhrdinech opět režíruje Joss Whedon, v roli Tonyho Starka Robert Downey mladší pokusí napravit, co sám napáchal. V boji proti nepovedenému vynálezu mírotvorci Ultronovi mu pomohou Chris Evans jako Kapitán Amerika, Chris Hemsworth jako Thor a Scarlett Johansson jako Černá vdova.

Zachraňovat svět v tuzemsku budou Avengeři od 30. dubna letošního roku.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Boeing kvůli počasí opět odložil zkušební let letounu 777X

Americká strojírenská společnost Boeing v pátek stejně jako ve čtvrtek odložila zkušební let svého širokotrupého letounu 777X kvůli špatnému počasí. Oznámila to firma. Dodala, že se o let znovu pokusí v sobotu v 19:00 SEČ.

Zkušební let stroje 777X se měl původně uskutečnit již loni v létě, Boeing ho ale odložil a zdůvodnil to problémy s křídly, softwarem a dodávkami motorů firmy General Electric.

Zdroj: ČTK
Další zprávy