V remaku Vraždy v Orient expresu si kromě Deppa zahraje i hvězda z nových Star Wars

ČTK ČTK
30. 9. 2016 10:09
Hollywoodský remake detektivky Vražda v Orient expresu bude mít hvězdné obsazení: kromě Johnnyho Deppa si v připravovaném filmu zahrají ve vedlejších rolích Michelle Pfeiffer, Judi Dench a Daisy Ridley (Star Wars), informovala americká média. Snímek podle knihy Agathy Christie z roku 1934 bude režírovat Brit Kenneth Branagh. Ten si zároveň zahraje detektiva Hercula Poirota, jenž v luxusním vlaku na trase Istanbul-Calais při průjezdu Jugoslávií řeší vraždu Američana Samuela Ratchetta (Depp). Natáčet se začne v listopadu v Londýně. Knihu zfilmoval v roce 1974 Sidney Lumet. Za ztvárnění jedné z cestujících Grety Ohlssonové dostala Ingrid Bergmanová Oscara za nejlepší výkon ve vedlejší roli.
Daisy Ridley ve filmu Star Wars: Síla se probouzí
Daisy Ridley ve filmu Star Wars: Síla se probouzí | Foto: Disney
 

Právě se děje

před 14 minutami

Brazilský prezident oznámil, že má možná rakovinu kůže. Lékaři mu odstranili mateřské znamínko

Brazilský prezident Jair Bolsonaro má možná rakovinu kůže. Podle agentury Reuters to oznámil poté, co mu ve středu lékaři odstranili mateřské znamínko z ucha. Bolsonaro prohlásil, že se těší dobrému zdraví, ale bylo mu doporučeno zrušení návštěvy města Salvador v brazilském státě Bahía kvůli vyčerpanosti.

Čtyřiašedesátiletý prezident Brazílie je považován za krajně pravicového a také velmi kontroverzního politika. Mnozí ho například viní z toho, že přispívá k odlesňování svou politikou upřednostňování ekonomického rozvoje před ochranou životního prostředí a zlehčováním varovných statistik.

Zdroj: ČTK
Další zprávy