Trailer: V komedii Špindl se skupinka třicátnic vydává vstříc lyžování i sexuálnímu dobrodružství

mad
22. 11. 2017 7:00
Nová komedie od Milana Cieslara, který za sebou má filmy Láska je láska nebo Život je život, míří do kin. Lakonicky nazvaný snímek Špindl vypráví o třech sestrách, jež vyrážejí na hory do zasněženého Špindlerova Mlýna, aby si užily dámskou jízdu. V hlavních rolích se objeví Anna Polívková, Anita Krausová a Kateřina Klausová. V menších rolích diváci uvidí Jana Révaie, Jakuba Koháka nebo Lukáše Pavláska. „Všem třem hlavním hrdinkám se ve Špindlu totálně změní život. Cesta k této změně vede přes milostná zklamání, sexuální dobrodružství a několik pořádně bolestných kocovin. Tenhle film je zkrátka ze života,“ komentuje herečka Klausová. Špindl dorazí do českých kin 21. prosince.
V hlavních rolích Anita Krausová a Anna Polívková. | Video: Bontonfilm
 

Právě se děje

před 18 minutami

Záchranáři v Číně vysvobodili prvního ze zavalených horníků

Záchranáři vysvobodili prvního z čínských horníků, které před dvěma týdny ve zlatém dole uvěznila exploze. Muž byl bez prodlení převezen do nemocnice na ošetření. S odvoláním na čínská státní média o tom informovaly zahraniční agentury.

Horník byl podle čínské státní televize CCTV "extrémně zesláblý". Na záběrech záchranáři vyčerpaného muže s černou páskou přes oči a zabaleného v dece vyzvedli z dolu a předali ošetřovatelům.

Neštěstí se stalo 10. ledna ve zlatém dole nedaleko města Jen-tchaj v provincii Šan-tung na východě země. V podzemní pasti, více než 600 metrů od vstupu do šachty, uvízlo 22 lidí. Výbuch vážně poškodil přístup na dno dolu a komunikační kabely. Záchranáři ale tento týden zaslechli údery do potrubí, jimiž část horníků dala najevo, že jsou stále naživu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy