Trailer: V komedii Špindl se skupinka třicátnic vydává vstříc lyžování i sexuálnímu dobrodružství

mad
22. 11. 2017 7:00
Zdroj foto: Bontonfilm Zdroj foto: Bontonfilm
Nová komedie od Milana Cieslara, který za sebou má filmy Láska je láska nebo Život je život, míří do kin. Lakonicky nazvaný snímek Špindl vypráví o třech sestrách, jež vyrážejí na hory do zasněženého Špindlerova Mlýna, aby si užily dámskou jízdu. V hlavních rolích se objeví Anna Polívková, Anita Krausová a Kateřina Klausová. V menších rolích diváci uvidí Jana Révaie, Jakuba Koháka nebo Lukáše Pavláska. „Všem třem hlavním hrdinkám se ve Špindlu totálně změní život. Cesta k této změně vede přes milostná zklamání, sexuální dobrodružství a několik pořádně bolestných kocovin. Tenhle film je zkrátka ze života,“ komentuje herečka Klausová. Špindl dorazí do českých kin 21. prosince.
V hlavních rolích Anita Krausová a Anna Polívková. | Video: Bontonfilm
 

Právě se děje

před 1 hodinou

IKEM začne stavět nové pavilony, hotovo bude za dva a půl roku

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který je největším transplantačním centrem v Česku, ve středu slavnostně zahájil stavbu dvou nových pavilonů. Přístavba umožní rozšíření kardiovaskulárních a transplantačních programů, bude tam také nový urgentní příjem. Náklady na stavbu budou 1,05 miliardy korun, z toho 603,7 milionu korun přispěje stát prostřednictvím strategických vládních investic.

Podepsání smlouvy se zhotovitelem a poklepání základního kamene stavby se ve středu zúčastnili premiér Andrej Babiš (ANO), ministr Petr Arenberger (za ANO), ředitel IKEM Michal Stiborek a zástupci stavební firmy IMOS Brno. Nové pavilony by měly být hotové za 2,5 roku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy