V KINĚ Nový Hřebejk, knězův baby boom i dokonalý Tom Cruise

V KINĚ Nový Hřebejk, knězův baby boom i dokonalý Tom Cruise
ZAKÁZANÉ UVOLNĚNÍ. Po loňských Líbánkách neopouští režisér Jan Hřebejk téma svatby, a tak se na začátek června chystá komedie založená na divadelní hře, kterou napsal Petr Kolečko. Toho mohou diváci znát díky oblíbeným seriálům Čtvrtá hvězda nebo Okresní přebor, s nímž tento film sdílí sportovní rétoriku názvu. Pro Hřebejka to může znamenat nový impuls, když netočí podle Jarchovského nebo Viewegha. Jsme zde svědky rituálu unesení nevěsty ženichovým svědkem. Shodou okolností je jím žena a společně skončí v putyce, kde jim barmanka připraví koktejl Zakázané uvolnění, který lehko odstraní zábrany. V jedné z vedlejších rolí ženicha vystupuje Ondřej Sokol. V kinech od 5. června 2014.
Zakázané uvolnění - podívejte se na ukázku z filmu.
NA HRANĚ ZÍTŘKA. Zvykli jsme si v letní sezóně vídat jednoho filmové pokračování za druhým, a tak je vzrušující, když se přeci jen najde originální námět, obzvlášť když zahraniční i tuzemské reakce jsou velmi pozitivní. Režíruje Doug Liman, který před lety nastartoval trilogii o agentovi Jasonu Bourneovi, a v hlavních rolích vystupuje hvězdný Tom Cruise a nadějná britská herečka Emily Blunt. Obě postavy zastihneme v jeden z mnoha dnů válečného konfliktu s vesmírnými vetřelci, kteří provedli obligátní invaze na Zemi. Voják Toma Cruise je nasazen do boje, záhy však umírá. Nečekaně přitom procitá na začátku toho samého dne a situace se začne opakovat donekonečna. Umožňuje mu ale zdokonalovat se a najít cestu k poražení nepřítele. V kinech od 5. června 2014.
Na hraně zítřka - podívejte se na ukázku z filmu.
Foto: Aktuálně.cz
Marie Dostálová
2. 6. 2014 8:23
Vybrali jsme filmy, které mají premiéru v červnu v českých kinech. Podívejte se.

Fotogalerie - V červnu dorazí do kin akční sci-fi Na hraně zítřka, Transformers: Zánik, české snímky Všiváci nebo Zakázané uvolnění či chorvatská komedie Knězovy děti. Zábavný animovaný snímek čeká i na děti v podobě pokračování Jak vycvičit draka 2.

Anotace a trailery napoví, na co vyrazit do kina!

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Albánii zasáhla dvě zemětřesení, zanechala po sobě 108 zraněných, nikdo nezemřel

Albánii v sobotu zasáhlo zemětřesení, jehož intenzitu seismologové stanovili na 5,8 stupně. Záchvěvy půdy byly cítit i v sousedních zemích, především v Černé Hoře, vyžádaly si 108 zraněných, kteří byli ošetřeni v nemocnicích v Tiraně a Drači. Nejsou hlášena žádná úmrtí. Epicentrum sobotního zemětřesení se nacházelo zhruba 30 kilometrů severně od města Drač (Durrës) u pobřeží blízko Mysu Rodon. Podle albánského geofyzikálního ústavu šlo o nejsilnější zemětřesení v Albánii za posledních 20 až 30 let. Obyvatele pak vyděsily další otřesy v noci ze soboty na neděli o síle 4,8 stupně. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zemřel hoteliér, který se zasloužil o expanzi Hiltonu, bylo mu 91 let

Ve věku 91 let zemřel tento týden ve Spojených státech hotelový magnát William Barron Hilton, který rozšířil hotelové impérium založené jeho otcem. Informovala o tom agentura AP. Rodina Hiltonových oznámila, že Barron Hilton zemřel přirozenou smrtí ve čtvrtek ve svém domově v Los Angeles. Zůstalo po něm osm dětí a 15 vnoučat, mezi nimiž jsou i známé celebrity Paris a Nicky Hiltonovy. V rodinné firmě začal působit v 50. letech minulého století a dokázal ji dostat až na špičku hotelového průmyslu. V čele společnosti, která v současné době provozuje tisíce hotelů po celém světě včetně České republiky, stál 30 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy