VIDEO Woody Allen porazí existenciální krizi s Emmou Stone

Podívejte se na první trailer z nového filmu Woodyho Allena, který se jmenuje Iracionální muž. Hlavní role si zahráli Emma Stone a Joaquin Phoenix.
Trailer k novému snímku Woody Allena Iracionální muž | Video: YouTube

Video - Nový snímek amerického režiséra, scenáristy a dramatika Woodyho Allena se jmenuje Iracionální muž a českou premiéru si odbude koncem července.

Allen na filmu spolupracuje s americkou produkční společností Sony Pictures Classics, která už s legendárním režisérem dělala na sedmi snímcích. "Máme spolu dobrý vztah. Líbí se mi způsob, jakým nakládají s mými filmy," uvedl devětasedmdesátiletý filmař pro The Hollywood Reporter.

Hlavní zápletka filmu se bude točit kolem milostného vztahu učitele filosofie, který prochází existenciální krizí a životní jiskru v něm probudí studentka v podání Emmy Stone. Ta se objevila už v předchozím Allenově snímku Kouzlo měsíčního svitu (2014). Colina Firtha po jejím boku ale tentokrát vystřídá Joaquin Phoenix (Walk the Line).

 

Právě se děje

před 16 minutami

Před nemocnicí v Paříži se střílelo, jeden člověk zemřel

Po střelbě před nemocnicí Henry Dunant v Paříži jeden člověk zemřel a jeden je těžce raněný. Pachatel ujel na skútru, píší francouzská média.

Zdroj: ČTK
Další zprávy