VIDEO Toma Cruise uvězní ve sci-fi Na hraně zítřka

Kultura Kultura
12. 12. 2013 14:57
Podívejte se na první ukázku z filmu Na hraně zítřka.
Foto: Warner Bros.

Video - Tom Cruise se ve sci-fi zhlédl. Po Nevědomí se ještě neslehl prach a už se blíží další sci-fi s ním v hlavní roli, pojmenované Na hraně zítřka.

Režisér Doug Liman (Pan a Paní Smithovi) nabízí poměrně atraktivní příběh, v němž Cruise v blízké budoucnosti čelí invazi hmyzích mimimozemšťanů, ale aby toho nebylo málo, dostává se do časové smyčky a účastní se jedné a té samé bitvy znovu a znovu a znovu. Pokaždé neúspěšně, vždy však o kousek blíž k vítězství.

Edge Of Tomorrow Official Trailer #1 (2014) - Tom Cruise, Emily Blunt Movie HD
Edge Of Tomorrow Official Trailer #1 (2014) - Tom Cruise, Emily Blunt Movie HD | Video:

Námět připomíná kultovní Na hromnice o den více, jen obaleno velkolepou válečnou vřavou budoucnosti. Jestli Cruise předvede uvěřitelného hrdinu a Liman se oprostí od poněkud pošramocené pověsti (například Jumper), můžeme jen hádat.

První upoutávka jistě nevypadá špatně, ale na vysokorozpočtové sci-fi se trailery stříhají velmi snadno. Na ujištění o kvalitě výsledku si musíme počkat do 6. června příštího roku.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 11 minutami

Zemřel Terry Jones, známý ze skupiny Monty Python, bylo mu 77 let

V 77 letech zemřel ve středu britský herec Terry Jones, známý zejména z komediální skupiny Monty Python. S odkazem na sdělení jeho agenta a rodiny to píší zahraniční agentury. Jones pocházel z Walesu a kromě herectví se věnoval rovněž režírování a historii filmu. Režisérem byl například u známého filmu Život Briana. Jones dlouhodobě trpěl vzácným druhem demence.

Aktualizováno před 32 minutami

Protidrogová centrála odhalila prodej drog na darknetu, odběratelé byli z celého světa

Národní protidrogová centrála ve spolupráci s celníky a Českou poštou odkryla dva případy prodeje drog přes skrytou část internetu, takzvaný darknet. Drogy posílali pachatelé "ve velkém rozsahu" z území České republiky do celého světa. Na středeční tiskové konferenci to řekl ředitel Národní protidrogové centrály Jakub Frydrych. Měsíčně podle něj rozeslali řádově kilogramy drog.

Policisté pachatele zadrželi při dvou operacích s krycím názvem Airbus a Komp. V prvním případě byla zatčena pětičlenná skupina osob ve věku 25 až 28 let, ve druhém jeden pachatel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy