VIDEO Toma Cruise uvězní ve sci-fi Na hraně zítřka

Kultura
12. 12. 2013 14:57
Podívejte se na první ukázku z filmu Na hraně zítřka.
Foto: Warner Bros.

Video - Tom Cruise se ve sci-fi zhlédl. Po Nevědomí se ještě neslehl prach a už se blíží další sci-fi s ním v hlavní roli, pojmenované Na hraně zítřka.

Režisér Doug Liman (Pan a Paní Smithovi) nabízí poměrně atraktivní příběh, v němž Cruise v blízké budoucnosti čelí invazi hmyzích mimimozemšťanů, ale aby toho nebylo málo, dostává se do časové smyčky a účastní se jedné a té samé bitvy znovu a znovu a znovu. Pokaždé neúspěšně, vždy však o kousek blíž k vítězství.

Edge Of Tomorrow Official Trailer #1 (2014) - Tom Cruise, Emily Blunt Movie HD
Edge Of Tomorrow Official Trailer #1 (2014) - Tom Cruise, Emily Blunt Movie HD | Video:

Námět připomíná kultovní Na hromnice o den více, jen obaleno velkolepou válečnou vřavou budoucnosti. Jestli Cruise předvede uvěřitelného hrdinu a Liman se oprostí od poněkud pošramocené pověsti (například Jumper), můžeme jen hádat.

První upoutávka jistě nevypadá špatně, ale na vysokorozpočtové sci-fi se trailery stříhají velmi snadno. Na ujištění o kvalitě výsledku si musíme počkat do 6. června příštího roku.

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Čeští plochodrážníci vybojovali stříbro ve MS družstev na dlouhé dráze

Historického úspěchu dosáhli čeští jezdci v mistrovství světa družstev na dlouhé ploché dráze, když v německé Vechtě vybojovali stříbrné medaile. Josef Franc, Hynek Štichauer a Martin Málek podlehli ve finále Francouzům, kteří obhájili loňský premiérový triumf.

O velké překvapení se čeští reprezentanti postarali v semifinále, v němž před deseti tisíci diváků vyřadili favorizované Němce. Domácímu týmu nepomohl ani úřadující světový šampion mezi jednotlivci Martin Smolinski. Osminásobní mistři světa se museli spokojit s bronzem.

Dosavadním největším úspěchem českých jezdců bylo třetí místo z roku 2016 z Mariánských Lázní.

Další zprávy