Tom Cruise slíbil pokračování hitu Top Gun. Natáčet by se mělo příští rok

mad
Aktualizováno 26. 5. 2017 13:09
Hollywoodský herec Tom Cruise v rozhovoru v australské televizní show potvrdil, že pracuje na sequelu filmu Top Gun, ve kterém hrál hlavní roli vojenského pilota. Film se začne natáčet nejspíš příští rok, režírovat by ho měl Joseph Kosinski. Nové spekulace o Top Gunu 2 spustil minulý týden producent původního snímku Jerry Bruckheimer, když u příležitosti 31. výročí jeho premiéry na Twitteru zveřejnil fotografii, na níž je společně s Cruisem. Top Gun v režii Tony Scotta byl při uvedení v roce 1986 kasovní hit, utržil více než 350 milionů dolarů a Cruise celosvětově proslavil. Datum premiéry potenciálního pokračování není známé.
Tom Cruise ve filmu Top Gun z roku 1986
Tom Cruise ve filmu Top Gun z roku 1986 | Foto: Paramount Pictures
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Atentátník z Christchurch se při srpnovém soudu bude zastupovat sám, hrozí mu doživotí

Australan Brenton Harrison Tarrant, který se v březnu přiznal k vraždě 51 muslimů na Novém Zélandu, odvolal své právníky a hodlá se při srpnovém soudním stání zastupovat sám. Čelí obvinění z 51 vražd, 40 pokusů o vraždu a ze spáchání teroristického útoku. Hrozí mu doživotní trest.

Atentát spáchal loni 15. března ve dvou mešitách ve městě Christchurch při pátečních modlitbách.

Soudní řízení o výši trestu bylo už kvůli koronaviru odloženo, nově má začít 24. srpna a může trvat i déle než tři dny, informovala agentura AP. Nejvyšší soud v Christchurchi dnes termín potvrdil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy