Tom Cruise slíbil pokračování hitu Top Gun. Natáčet by se mělo příští rok

mad
Aktualizováno 26. 5. 2017 13:09
Hollywoodský herec Tom Cruise v rozhovoru v australské televizní show potvrdil, že pracuje na sequelu filmu Top Gun, ve kterém hrál hlavní roli vojenského pilota. Film se začne natáčet nejspíš příští rok, režírovat by ho měl Joseph Kosinski. Nové spekulace o Top Gunu 2 spustil minulý týden producent původního snímku Jerry Bruckheimer, když u příležitosti 31. výročí jeho premiéry na Twitteru zveřejnil fotografii, na níž je společně s Cruisem. Top Gun v režii Tony Scotta byl při uvedení v roce 1986 kasovní hit, utržil více než 350 milionů dolarů a Cruise celosvětově proslavil. Datum premiéry potenciálního pokračování není známé.
Tom Cruise ve filmu Top Gun z roku 1986
Tom Cruise ve filmu Top Gun z roku 1986 | Foto: Paramount Pictures
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Test motoru nové rakety pro lety na Měsíc skončil v USA předčasně

Důležitý test motorů nové rakety SLS (Space Launch System), která má v dalších letech dopravit astronauty na Měsíc, skončil v americkém testovacím středisku v Mississippi předčasně. Podle Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) běžely čtyři motory jen něco přes minutu, zatímco původně měli inženýři v plánu zážeh ukončit až po osmi minutách, aby mohli nasimulovat let rakety na oběžnou dráhu Země. Napsal o tom server BBC.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Soud EU pozastavil českou žalobu kvůli neproplacené dotaci pro Agrofert, píše server

Žaloba, kterou Česko podalo na Evropskou komisi kvůli zablokované dotaci pro holding Agrofert se zatím odkládá. Napsal to server iRozhlas s odkazem na ministerstvo zahraničí. "Soudní řízení bude přerušeno až do okamžiku, kdy Evropská komise definitivně rozhodne, zda projekt, kterého se napadené rozhodnutí o pozastavení plateb týká, vyloučí z unijního financování, či nikoliv," sdělila serveru mluvčí resortu Zuzana Štíchová.

Zhruba 800 tisíc korun Brusel zatím odmítá proplatit kvůli možnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). 

Zdroj: Domácí
Další zprávy