Tom Cruise si při natáčení nového dílu Mission: Impossible zlomil kotník

ČTK Kultura ČTK, Kultura
17. 8. 2017 12:12
Americký herec Tom Cruise se zranil při natáčení nového, v pořadí šestého dílu Mission: Impossible. Další natáčení proto autoři filmu přerušili, původně plánované uvedení snímku v červenci 2018 prý však není ohrožené. Pětapadesátiletý Cruise, který nebezpečné scény často odehrává bez zastoupení profesionálním kaskadérem, má zlomený kotník. "Herec se zranil při nárazu do budovy," řekl režisér filmu Christopher McQuarrie. Hollywoodský list Variety napsal, že si Cruise zranil i bok. Divácky úspěšná akční série Mission: Impossible je špionážní thriller, kde Cruise ztvárnil hlavní roli agenta Ethana Hunta. V minulosti se podílel i na produkci snímků, z nichž jeden se točil v Praze.
Tom Cruise v Mission Impossible 4. Nezraněný.
Tom Cruise v Mission Impossible 4. Nezraněný. | Foto: Paramount Pictures

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Prototyp nové rakety SpaceX explodoval na testovací rampě, nehoda nesouvisí se sobotním startem

Prototyp nové rakety Starship společnosti SpaceX dnes explodoval na testovací rampě v americkém státě Texas. Nehoda podle agentury Reuters nesouvisí s chystaným sobotním startem lodě Crew Dragon stejné firmy k Mezinárodní vesmírné stanici (ISS). Informace o případných zraněných zatím nejsou hlášeny.

V sobotu má raketa Falcon 9, která rovněž patří SpaceX, vynést do vesmíru na druhý pokus z floridského Mysu Canaveral loď Crew Dragon s dvojčlennou posádkou.

Zdroj: ČTK
Další zprávy