Mimořádná zpráva

Tom Cruise si při natáčení nového dílu Mission: Impossible zlomil kotník

ČTK Kultura ČTK, Kultura
17. 8. 2017 12:12
Americký herec Tom Cruise se zranil při natáčení nového, v pořadí šestého dílu Mission: Impossible. Další natáčení proto autoři filmu přerušili, původně plánované uvedení snímku v červenci 2018 prý však není ohrožené. Pětapadesátiletý Cruise, který nebezpečné scény často odehrává bez zastoupení profesionálním kaskadérem, má zlomený kotník. "Herec se zranil při nárazu do budovy," řekl režisér filmu Christopher McQuarrie. Hollywoodský list Variety napsal, že si Cruise zranil i bok. Divácky úspěšná akční série Mission: Impossible je špionážní thriller, kde Cruise ztvárnil hlavní roli agenta Ethana Hunta. V minulosti se podílel i na produkci snímků, z nichž jeden se točil v Praze.
Tom Cruise v Mission Impossible 4. Nezraněný.
Tom Cruise v Mission Impossible 4. Nezraněný. | Foto: Paramount Pictures

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 1 hodinou

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy