Fila: Tohle jste ještě neviděli. "Psychopat" Craig se loučí v revoluční bondovce

Kamil Fila Jakub Zuzánek Kamil Fila, Jakub Zuzánek
29. 9. 2021 18:00
Pátá a poslední bondovka s hercem Danielem Craigem, kterou od čtvrtka promítají kina, je hned ve dvou věcech revoluční. Není čas zemřít představuje nejvíce emocionální díl série, tvrdí kritik Kamil Fila. Hlavní hrdina se poprvé ocitá ve výslužbě, zpátky do akce musí z osobních důvodů. Více než roční čekání kvůli odkladům v souvislosti s pandemií se vyplatilo, hodnotí ve videorecenzi Fila.
Zabiják Kamila Fily - Není čas zemřít | Video: Kamil Fila, Jakub Zuzánek
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 16 minutami

Senát na rozdíl od Sněmovny zpřístupní ve čtvrtek své sídlo veřejnosti

Při příležitosti státního svátku, který připomíná vznik samostatného československého státu v roce 1918, si lidé si budu moci prohlédnout Valdštejnský a Kolovratský palác v centru Prahy. Budou ale muset dodržovat protiepidemická opatření. Kancelář Senátu to uvedla na svém webu. Sněmovna na státní svátek 28. října zůstane uzavřena. Důvodem jsou podle informací tiskového odboru zejména pokračující oprava fasád sněmovních budov na Malostranském náměstí i nynější protikoronavirová opatření.

Sídlo Senátu bude otevřeno od 9:00 do 16:00. Ve Valdštejnském paláci si budou moci návštěvníci prohlédnout nejkrásnější historické prostory, mezi něž patří Rytířská síň, Audienční síň nebo Mytologická chodba. Podívat se budou moci také do jednacího sálu, kde dříve byly ustájeni koně vévody Albrechta z Valdštejna a kde nyní senátoři schvalují zákony. V Kolovratském paláci nahlédnou příchozí mimo jiné do Růžového a Zeleného salonku, kde zasedala prvorepubliková vláda.

Další zprávy