Sprostý akční hrdina Deadpool láká na sex, humor a akci

mad
5. 8. 2015 14:40
Podívejte se na první trailer k filmu Deadpool podle stejnojmenné komiksové předlohy. Hlavní roli ztvární Ryan Reynolds, premiéra proběhne v únoru 2016.
Video:

Praha – Studio 20th Century Fox zveřejnilo první ukázku k filmu Deadpool, který vychází z komiksové předlohy vydavatelství Marvel. V hlavní roli se objeví Ryan Reynolds, který si postavu zahrál už v X-Men Origins: Wolverine (2009).

Film vypráví o Wadovi Wilsonovi, který se po propuštění z armády stane nájemným žoldákem. Onemocní rakovinou, kterou mu slíbí vyléčit tajemný muž. Podrobí se tak experimentu s DNA, který se však zvrtne. Wade přijme své nové alter-ego jménem Deadpool a užívá si své nové schopnosti a dovednosti, mezi které patří rychlá regenerace a excelentní zacházení se zbraněmi.

Snímek má přístupnost R (mládež do 17 let pouze s doprovodem rodičů) a trailer tak nabízí drsnější scény. Cynický Deadpool vystřeluje mozky z hlav, sprostě nadává a souloží. Režisérem je debutant Tim Miller. Ve vedlejších rolích se objeví Morena Baccarin (seriál Ve jménu vlasti), T. J. Miller (Transformers: Zánik) nebo Gina Carano (Zkrat).

Deadpool vstoupí do českých kin 11. února příštího roku.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Zdráhalová byla na 1500 metrů patnáctá, další titul má Wüstová

Rychlobruslařka Nikola Zdráhalová si vylepšila na mistrovství světa v Salt Lake City osobní rekord na 1500 metrů a obsadila 15. místo. Pátý titul na této distanci vybojovala favorizovaná Ireen Wüstová z Nizozemska. Martina Sáblíková se po zisku zlata na trojce a stříbra na pětce rozhodla nestartovat.

Sáblíková se po dohodě s trenérem Petrem Novákem odhlásila a šetří síly na závěr sezony. Čeká ji ještě MS ve víceboji v Hamaru a finále Světového poháru v Heerenveenu.

Bilanci Sáblíkové 21 zlatých medailí z MS na jednotlivých tratích i ve víceboji se dnes na jediný titul přiblížila nizozemská rivalka Wüstová. Patnáctistovku vyhrála o 21 setin před ruskou dvojicí Jevgenija Lalenkovová, Jelizaveta Kazelinová.

Zdráhalová si na olympijském oválu v Salt Lake City posunula osobní maximum na 1:54,241 minuty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy