reklama
 
 

SPECIÁL: Borat už je tady

22. 11. 2006 13:45
Praha - Na začátku listopadu dorazil do USA, o tři týdny později do Česka. Přece kazašský rasista, antisemita a misogyn Borat.

Ve filmu Borat: Nakoukání do amerycké kultůry na obědnávku slavnoj kazašskoj národu se Borat alias britský komik Sacha Baron Cohen vydává na cestu napříč Amerikou.

Po boku obézního producenta, medvěda na ochranu před Židy, živé slepice a s pytlem plným pohlavních chlupů vydává za svou láskou Pamelou Andersonovou. Najde Borat svou lásku a dozvědí se Kazaši, jak je život v USA báječný?

 

Borat je korektně nekorektní. A naopak RECENZE FILMU Jagsemaš, zeptá se Borat Čechů Média se v posledních měsících zaměřila na tři ikony - Cruise, Bonda a Borata.
Žalují Borata, či Borat žaluje sám sebe? S premiérou filmu se objevili odpůrci, třeba Turek Mahir Cagri. Borat: Kazaši ho nenávidí, USA ho miluje O prvním víkendu Borat vydělal mnohem víc, než kolik se očekávalo.
Falešný Kazach miluje Pamelu, Židy méně Kde se vzal buranský reportér v zemi neomezených možností? Borat jede do Kazachstánu. Konečně!  Borat se záhy stal předmětem kritiky představitelů kazašské vlády.
Kazachstáne boj se! Borat je tady! Ano, v Kazachstánu nemá Borat na růžích ustálo. Ale kde má? Po Boratovi přijde do kin kadeřník Bruno Po Boratovi nepřijde potopa, ale další film. Jeho hrdina? Rakouský homosexuál.

autor: Irena Hejdová | 22. 11. 2006 13:45

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama