Soutěž: Vyhrajte lístky na nového Terminátora do IMAXu

Kultura Kultura
2. 7. 2015 13:17
Buďte prvními diváky, kteří v České republice uvidí nového Terminátora na velkoformátovém plátně kina IMAX ve 3D.
Terminátor Genisys
Terminátor Genisys | Foto: Paramount Pictures

Praha – Arnold je zpátky! Akční sci-fi Terminátor Genisys, které režíroval Alan Taylor, bude mít českou premiéru ve čtvrtek 9. července. Pětice výherců jej může vidět o dva dny dříve v pražském IMAXu ve 3D.

Jedním z prvních diváků nového Terminátora byl režisér James Cameron, který po projekci prohlásil, že nový díl s Arnoldem Schwarzeneggerem může být právem považovaný za třetí díl, navazující na jeho dva Terminátory.

„Nadchla mě už první verze scénáře. Oceňoval jsem, s jakou precizností se tvůrci snažili, aby byl příběh i ve známých kulisách dostatečně originální, a jakou péči věnovali postavám. Proto jsem se chtěl znovu stát Terminátorem,“ dodal Arnold Schwarzenegger.

Pět výherců vyhraje dva lístky na pražskou předpremiéru Terminator Genisys, která proběhne v úterý 7. července v IMAXu na Floře.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje herečka, která v novém Terminátorovi ztvárnila postavu Sáry Connorové?

Odpověď na soutěžní otázku pošlete do pátku 3. července do 12:00 na email: [email protected]. Do předmětu nezapomeňte uvést "Soutěž Terminátor" a do zprávy své jméno.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy