Šafařík: V Tváři jsem se cítil trapný. Být v 11 letech sám v Praze mi dalo disciplínu

Daniela Drtinová Daniela Drtinová
22. 6. 2022 10:44
„V 11 letech jsem odešel sám do Prahy studovat konzervatoř. Jako dítě jsem se nevnímal. Pro mámu to bylo traumatizující, ale podporovala mě. Dalo mi to disciplínu a smysl pro samostatnost,” říká herec Denis Šafařík. „Účast v pořadu Tvoje tvář má známý hlas byla zkušenost. Po každém čísle jsem se cítil nedostatečný, říkal jsem si, že jsem trapný, ale musel jsem se s tím naučit pracovat,” dodává.
V 11 letech jsem odešel sám do Prahy studovat konzervatoř. Jako dítě jsem se nevnímal. Pro mámu to bylo traumatizující, ale podporovala mě. | Video: Daniela Drtinová
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 55 minutami

V zásobnících je už veškerý plyn, který koupila správa hmotných rezerv na pokyn vlády

V plynových zásobnících je už veškerý plyn, který koupila Správa státních hmotných rezerv (SSHR) na pokyn vlády. SSHR pořídila 2,4 terawatthodin zemního plynu. Celková cena je 8,5 miliardy korun a je v ní započítáno DPH, poplatek za dopravu a skladování na 11 měsíců. Uvedl to předseda SSHR Pavel Švagr. Plyn dosud v nouzových zásobách nebyl. Celkově jsou zásobníky v České republice naplněny asi ze dvou třetin.

Zdroj: ČTK
Další zprávy