Rodiče Anny a Elsy z Ledového království nezemřeli, v džungli vychovávali Tarzana

ČTK ČTK
5. 1. 2017 15:52
Rodiče Anny a Elsy z Ledového království nezemřeli na moři, když jejich loď ztroskotala v bouři, nýbrž skončili v džungli, kde vychovávali novorozeného syna. Jednu z nejoblíbenějších teorií fanoušků této animované disneyovky potvrdil její spolurežisér Chris Buck.
Ledové království
Ledové království | Foto: Walt Disney

Režisér Ledového království Chris Buck potvrdil jednu z fanouškovských teorií, že rodiče Anny a Elsy nezemřeli na moři. V džungli si podle něj dvojice postavila obydlí v koruně stromu. Osud rodičům princezen ale přesto nepřál, zabil je leopard. Chlapečka vychovaly gorily. "V mé hlavě jím nebyl nikdo jiný než Tarzan," řekl v rozhovoru s MTV Buck, který režíroval také animovaný snímek z roku 1999 o tomto hrdinovi.

Britský deník Metro připomněl, že disneyovky bývají často propojené. Například Aladinův kouzelný koberec se objevuje v Krásce a zvířeti a jeho kouzelná lampa v Princezně a žabákovi. Ledové království z roku 2013 je komerčně nejúspěšnějším animovaným filmem všech dob, získalo dva Oscary.

Snímek vypráví o odvážné princezně Anně, která se za pomoci horala Kristoffa, jeho věrného soba Svena a oživlého sněhuláka Olafa vydává najít svoji sestru Elsu, jejíž ledová kouzla nechtěně zaklela království do věčné zimy. Rodiče obou princezen umírají hned v úvodu snímku. Společnost Disney nyní pracuje na pokračování Ledového království, které ale přijde do kin patrně nejdříve v roce 2019. Ředitel společnosti Robert Iger předloni v této souvislosti řekl, že nejde o rychlost, ale kvalitu.

Zápletka "dvojky" je tajná. Jisté je zatím podle britského deníku The Daily Telegraph jen to, že snímek bude opět režírovat Jennifer Leeová, a to, že Elsa a Anna dostanou nové šaty. Modré šaty Elsy se mezitím staly téměř kultovními. Panenky princezen se vyprodaly tak rychle, že je rodiče sháněli přes aukční server eBay a byli za ně ochotni platit stovky dolarů. Možné prý také je, že Olaf, jedna z nejpopulárnějších vedlejších postav všech disneyovek, dostane přítelkyni.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 50 minutami

Policie na Mělnicku nalezla tělo čtyřměsíčního chlapce, po kterém pátrala

Policie v sobotu nalezla tělo hledaného čtyřměsíčního chlapce, po kterém od pátečního večera pátrala v Hoříně na Mělnicku. Před 17:00 ukončila pátrání, byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí. Policie nyní prověřuje výpovědi dvou lidí, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," řekla Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy