Rocky je zpět v boxerském ringu. Tentokrát jako trenér syna Apolla Creeda

mad
15. 9. 2015 19:57
Zdroj foto: Warner Bros. Zdroj foto: Warner Bros.
Druhý trailer ke sportovnímu dramatu Creed ukazuje v hlavních rolích Sylvestera Stallona coby bývalého boxera Rockyho a Michaela B. Jordana, známého z Fantastické čtyřky (2015), jako jeho svěřence. Film vypráví o Adonisi Johnsonovi, synovi bývalého boxerského mistra světa v těžké váze Apolla Creeda (Carl Weathers), s nímž se Rocky utkal v prvním a druhém dílu. Jeho potomek vyhledá Rockyho a snaží se ho přesvědčit, aby jej trénoval a dovedl k vítězství. Režisérem filmu je Ryan Coogler, který již s Michaelem Jordanem spolupracoval, a to na dramatu Fruitvale Station, ze kterého se stal festivalový hit. Creed dorazí boxovat do českých kin 17. prosince.
Video:
 

Právě se děje

Aktualizováno před 24 minutami

Po střelbě v Liberci zemřela žena a také muž převezený do nemocnice

Po sobotní střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili s těžkým zraněním do nemocnice, řekl mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v sobotu odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy