Quentin Tarantino natočí po Djangovi další western

Kultura Kultura
12. 1. 2014 16:46
Ve snímku The Hateful Eight si zahrají Christoph Waltz a Bruce Dern.
Foto: Reuters

Praha - Už skoro rok se zdálo, že další snímek, který natočí Quentin Tarantino ponese název Killer Crow a doplní na trilogii přepisující historická fakta Nespoutaného Djanga a Hanebný pancharty, jejichž měl být prequelem.

Nyní už je ale jasné, že Tarantino natočí další western a jeho titul bude The Hateful Eight (Nenávistná osma). Nový film nebude dějově spojený s Nespoutaným Djangem, jen si v něm opět zahraje Christoph Waltz.

První zprávy o novém filmu proskočily už před koncem roku. Tehdy Tarantino vtipkoval  v pořadu The Tonight Show: "Ještě jsem to nikomu neřekl, ale bude to western. Hrozně mě bavilo natáčení Djanga, tak mi dovolte ještě jeden takový film, když už jsem se je naučil točit. Vím, co dělám!" Ostatně Tarantino flirtoval s westernem už ve dvoudílném Kill Billovi.

Jako první oznámil o víkendu titul nového Tarantinova filmu server Deadline, který přinesl informaci, že si ve snímku kromě Walzte zahraje i sedmasedmdesátiletý Bruce Dern, jehož cameo nakonec zmizelo z Nespoutaného Djanga, ale holywoodská hvězda například na tiskové konferenci k uvedení filmu Nebraska v Cannes jmenovala Tarantina mezi šesticí režisérských géniů, s nimiž pracoval.

Premiéra samozřejmě zatím není stanovena.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy