VIDEO Zuřivá Jennifer Lawrence chce zabít nevlastního syna

Kultura Kultura
13. 9. 2014 13:14
Snímek Serena od oscarové režisérky Susanne Bier, který vznikal i v České republice, se dostane po dvou letech postprodukce do kin. Podívejte se na první ukázku.
Podívejte se na první ukázku z filmu Serena s Jennifer Lawrence a Bradley Cooperem. | Video:

Video - První fotografie z filmu Serena, který točila oscarová režisérka Susanne Bier i v České republice, se objevily už před dvěma lety. Pak ale nastala poměrně dlouhá odmlka, nyní už je ale jisté, že se film, v němž se opět setkávají Jennifer Lawrence a Bradley Cooper (společně už hráli v Terapii láskou a Špinavém triku) dostane do kin ještě letos na podzim, samozřejmě ne do českých.

Snímek vychází z bestselleru Rona Rashe a vypráví o novomanželích Georgovi (Cooper) a Sereně (Lawrence). Ve 30. letech minulého století pár cestuje z Bostonu do Severní Karolíny, aby vybudoval dřevařské impérium. Serena nemilosrdně odstraňuje z cesty veškeré překážky. Brzy se však objeví problémy v manželství a také potíže s ekologickými aktivisty, kteří chtějí z dřevařské oblasti udělat národní park.

A navíc Serena nemůže mít děti, a zajistit tak pokračovatele pro rodinnou firmu. Vydá se tedy zabít Georgova syna, kterého má z doby před jejich manželstvím. George si to samozřejmě nenechá líbit a události naberou nečekaných zvratů.

Dánská režisérka Susanne Bier získala Oscara pro nejlepší cizojazyčný film v roce 2010 za snímek Lepší svět.

 

Právě se děje

před 9 hodinami

Papež zrušil kvůli bolesti nohy obřady

Papež František kvůli bolesti nervů v noze zrušil dva náboženské obřady plánované na 24. a 25. ledna a každoroční projev pro diplomaty sloužící u Svatého stolce, který měl přednést v pondělí. Svou tradiční nedělní modlitbu Anděl páně ale přednese. Podobné zdravotní potíže trápily hlavu katolické církve již na přelomu roku. Nové problémy vznáší otazníky nad jeho cestou do Iráku plánovanou na začátek března, kterou už tak ohrožovala pandemie covidu-19. Papežovy zahraniční cesty jsou většinou velmi náročné, hlava církve se při nich setkává s velkým množstvím lidí, slouží dlouhé mše a hodně cestuje.

Zdroj: ČTK
Další zprávy