Paris to marně zkouší v kinech jako Matka Tereza

Irena Hejdová Irena Hejdová
11. 2. 2008 16:40
Žebříček stovky nejhorších filmů čeká přírůstek

New York - Obchodní značka Paris Hilton nezapomíná své impérium budovat ani přes film. Do amerických kin v pátek vstoupil snímek The Hottie and the Nottie.

Sedmadvacetiletá vymetačka večírků romantický snímek také koprodukovala a její hrdinka Cristabel v něm s oblibou pronáší moudra typu: "Život bez orgasmu je jako svět bez květin".

The Hottie and the Nottie
The Hottie and the Nottie | Foto: Aktuálně.cz

Ani to jí ovšem nepomohlo, o víkendu v nich snímek vydělal pouhých 26 tisíc dolarů v 111 kinech. Pro srovnání: nový film In Bruges s Colinem Farrellem vydělal 471 tisíc dolarů v 28 kinech.

První místo o předvalentýnském víkendu získala Kate Hudsonová s Matthewem McConaugheym v romantické komedii Bláznovo zlato, která utržila 22 milionů dolarů.

The Hottie and the Nottie je prvním snímkem s Paris Hilton za poslední tři roky, který vstupuje přímo do kin, ne rovnou na DVD. Což asi byla chyba.

V úvodu ve zpomaleném záběru běží Hilton po pláži a zamilovaně na ni civí spousta mužů. V podobném duchu se odvíjí celý snímek, který kritiky přivedl k zuřivosti. Nelze prý pochopit, proč film nevyšel jen na DVD, nebo spíš hned do výprodeje ve WallMartu do oddělení nechutňáckých komedií.

Cristabel má totiž opravdu hodně ošklivou kamarádku June a kolem se motá ještě Nate, který Cristabel miluje už od základní školy. Proto opustí samotářský život v Maine a vyrazí do Kalifornie, kde Cristabel provozuje dobročinné aktivity.

A protože je to hodná dívka, souhlasí, že s ním půjde na rande - pod podmínkou, že najde vhodného partnera i pro její kamarádku se zkaženými zuby, tváří obsypanou akné a chlupy po celém těle.

Foto: Aktuálně.cz
Čtěte víc: Paris: žvýkačka, co má ráda svůj byznys

"Cristabel Abbottová není jen prostě úžasná. Je také šlechetná, cudná a tak dobrácká, že by v závodu o svatořečení porazila i matku Terezu," píše Elizabeth Weitzman v recenzi pro New York Daily News. "Má především dva herecké výrazy - svůdný úsměv a svádivé špulení rtů."

Ani ostatní recenzenti ji nešetří. V souhrnu zámořských kritik snímek The Hottie and the Nottie získal skóre šest bodů, což odpovídá hodnocení "extrémně odporné a zhnusující".

"Je to tak strašlivý film, že je urážkou špatných filmů nazývat ho pouze špatným filmem," píše James Berardinelli z ReelViews.

"Paris Hilton už bodovala třikrát v žebříčku 100 nejhorších filmů na IMDB. The Hottie and the Nottie jí jistojistě vynese čtvrtý zásah," souhlasí Dennis Harvey z prestižního Variety.

V roli sebe sama se dědička hotelového impéria objevila třeba ve snímku Zoolander či v reality show Simple life, má za sebou i řadu filmů, v nichž se pokusila přesvědčit o svých hereckých kvalitách.

Popularitu jí vynesl i "herecký výkon" v  erotickém videu One Night in Paris, které bylo na internetu hitem jejích příznivců i odpůrců.

Zda nový film vstoupí i do českých kin, zatím není známo. Každopádně by měly české snímky Crash Road či Poslední plavky konkurenci.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 36 minutami

Odložení OH v Tokiu přijde organizátory na 1,9 miliardy dolarů

Odložení olympijských her v Tokiu kvůli koronavirové pandemii bude pro pořadatele představovat dodatečné náklady ve výši zhruba 1,9 miliardy dolarů (41,6 miliardy korun). Uvedla to japonská média s odkazem na své zdroje v organizačním výboru.

Pořadatelé už dříve sdělili, že upravený rozpočet olympijských her zveřejní v prosinci po sečtení dodatečných nákladů. Původně se počítalo s tím, že gigantická sportovní akce bude stát zhruba 13 miliard dolarů (284 miliard korun). Mezinárodní olympijský výbor a japonské vláda musely kvůli globální zdravotní situaci odložit OH plánované na letošní léto na 23. července až 8. srpna 2021.

Dodatečné náklady organizátorů zahrnují mimo jiné platby za zablokování stadionů a dalších sportovišť pro nový termín, náklady na dopravu či zaplacení pracovníků. Nejsou v nich však započítány prostředky na plánovaná opatření proti šíření koronaviru, která by měla uhradit japonská vláda.

Alespoň část dodatečných nákladů hodlají pořadatelé pokrýt úspornými opatřeními v 52 oblastech ve výši zhruba 283 milionů dolarů (6,5 miliardy korun), jež představili v říjnu. Organizátoři chtějí mimo jiné snížit počet funkcionářů na hrách, menší mají být výdaje na výzdobu sportovišť, nepočítá se s ceremoniály v olympijské vesnici a před slavnostním zahájením. Mělo by se ušetřit na dopravě využitím menšího počtu vozidel.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy