Paris to marně zkouší v kinech jako Matka Tereza

Irena Hejdová Irena Hejdová
11. 2. 2008 16:40
Žebříček stovky nejhorších filmů čeká přírůstek

New York - Obchodní značka Paris Hilton nezapomíná své impérium budovat ani přes film. Do amerických kin v pátek vstoupil snímek The Hottie and the Nottie.

Sedmadvacetiletá vymetačka večírků romantický snímek také koprodukovala a její hrdinka Cristabel v něm s oblibou pronáší moudra typu: "Život bez orgasmu je jako svět bez květin".

The Hottie and the Nottie
The Hottie and the Nottie | Foto: Aktuálně.cz

Ani to jí ovšem nepomohlo, o víkendu v nich snímek vydělal pouhých 26 tisíc dolarů v 111 kinech. Pro srovnání: nový film In Bruges s Colinem Farrellem vydělal 471 tisíc dolarů v 28 kinech.

První místo o předvalentýnském víkendu získala Kate Hudsonová s Matthewem McConaugheym v romantické komedii Bláznovo zlato, která utržila 22 milionů dolarů.

The Hottie and the Nottie je prvním snímkem s Paris Hilton za poslední tři roky, který vstupuje přímo do kin, ne rovnou na DVD. Což asi byla chyba.

V úvodu ve zpomaleném záběru běží Hilton po pláži a zamilovaně na ni civí spousta mužů. V podobném duchu se odvíjí celý snímek, který kritiky přivedl k zuřivosti. Nelze prý pochopit, proč film nevyšel jen na DVD, nebo spíš hned do výprodeje ve WallMartu do oddělení nechutňáckých komedií.

Cristabel má totiž opravdu hodně ošklivou kamarádku June a kolem se motá ještě Nate, který Cristabel miluje už od základní školy. Proto opustí samotářský život v Maine a vyrazí do Kalifornie, kde Cristabel provozuje dobročinné aktivity.

A protože je to hodná dívka, souhlasí, že s ním půjde na rande - pod podmínkou, že najde vhodného partnera i pro její kamarádku se zkaženými zuby, tváří obsypanou akné a chlupy po celém těle.

Foto: Aktuálně.cz
Čtěte víc: Paris: žvýkačka, co má ráda svůj byznys

"Cristabel Abbottová není jen prostě úžasná. Je také šlechetná, cudná a tak dobrácká, že by v závodu o svatořečení porazila i matku Terezu," píše Elizabeth Weitzman v recenzi pro New York Daily News. "Má především dva herecké výrazy - svůdný úsměv a svádivé špulení rtů."

Ani ostatní recenzenti ji nešetří. V souhrnu zámořských kritik snímek The Hottie and the Nottie získal skóre šest bodů, což odpovídá hodnocení "extrémně odporné a zhnusující".

"Je to tak strašlivý film, že je urážkou špatných filmů nazývat ho pouze špatným filmem," píše James Berardinelli z ReelViews.

"Paris Hilton už bodovala třikrát v žebříčku 100 nejhorších filmů na IMDB. The Hottie and the Nottie jí jistojistě vynese čtvrtý zásah," souhlasí Dennis Harvey z prestižního Variety.

V roli sebe sama se dědička hotelového impéria objevila třeba ve snímku Zoolander či v reality show Simple life, má za sebou i řadu filmů, v nichž se pokusila přesvědčit o svých hereckých kvalitách.

Popularitu jí vynesl i "herecký výkon" v  erotickém videu One Night in Paris, které bylo na internetu hitem jejích příznivců i odpůrců.

Zda nový film vstoupí i do českých kin, zatím není známo. Každopádně by měly české snímky Crash Road či Poslední plavky konkurenci.

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 4 minutami

Ve Fakultní nemocnici v Ostravě se střílelo, zasahují policisté

Ve Fakultní nemocnici v Ostravě se střílelo, informuje Česká televize. Policisté v tuto chvíli v nemocnici zasahují, bližší informace zatím nejsou k dispozici. Podle informací Aktuálně.cz z místa došlo ke střelbě ve vestibulu. 

Zdroj: Domácí
před 1 hodinou

Část dálnice D3 Ševětín-Borek se otevře motoristům, řidiči se po ní projedou už odpoledne

Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v úterý zprovozní část dálnice D3 Ševětín-Borek dlouhou 10,7 kilometru. Řidiči by po ní měli poprvé projet kolem 15:00. Úsek staví firma Eurovia CS, náklady jsou zatím 1,27 miliardy Kč bez DPH, řekl mluvčí ŘSD Jan Rýdl. Otevření se zúčastní i ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO).

Část Ševětín-Borek chtěl stát původně dokončit v březnu 2020. "Stavba není hotová, ale podle norem a zákonů unese bezpečný provoz, proto nebudeme čekat (se zprovozněním) na dokončení. Máme řidiče rádi, jakmile to jde, stavby zprovozňujeme," uvedl Rýdl.

Na úseku, který se staví od března 2017, vyvlastnil stát asi deset pozemků. V září tam silničáři zprovoznili 50 metrů dlouhou část, jejíž dostavbu blokovala žaloba majitele pozemku proti vyvlastnění, kterou soud zamítl v květnu.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Na jihu Chile se ztratilo armádní letadlo se 38 lidmi na palubě, mířilo na Antarktidu

Na jihu Chile se ztratilo z radarů vojenské letadlo se 38 osobami na palubě, informují o tom místní média. Podle nich mířil letoun z města Punta Arenas na chilskou základnu v Antarktidě. Chilská armáda vyslala na místo pátrací a záchranný tým.

"Na palubě (vojenského dopravního letounu) C-130 Hercules cestovalo 38 lidí, z toho 17 byla posádka a 21 cestující," uvedlo chilská letectvo v prohlášení. Letoun měl dovézt materiál a techniky na základnu v Antarktidě, uvedl deník La Tercera.

Letadlo startovalo z Punta Arenas v 16:55 místního času, rádiový kontakt s ním byl ztracen v 18:13 místního času (22:13 SEČ).

Chilský prezident Sebastián Piňera oznámil, že spolu s ministry vnitra a obrany situaci sleduje a ráno se proto chystá do Punta Arenas.

Zdroj: ČTK
Další zprávy