Jamese Bonda bude svádět poprvé v historii mexická herečka

Magazín Magazín
11. 3. 2015 17:51
Novou Bond girl se stala sedmadvacetiletá Stephanie Sigman, film s agentem 007 se dostane do českých kin letos v listopadu.
Stephanie Sigman
Stephanie Sigman | Foto: Facebook James Bond 007

Londýn - Novou Bond girl, která se objeví po boku Daniela Craiga, se stala sedmadvacetiletá mexická herečka Stephanie Sigman. Informace byla zveřejněna na oficiálním facebookovém profilu Jamese Bonda.

"S radostí oznamujeme, že Stephanie Sigman se stala další hereckou posilou připravovaného snímku. Byla obsazena do role Estrelly," uvedly společnosti Sony Pictures a MGM.

Mexická kráska tak doplní francouzskou herečku Léu Seydoux v roli Dr. Madelaine Swann a Monicu Bellucci, která je ve svých padesáti letech doposud nejstarší Bond girl.

Stephanie Sigman si zahrála například v mexickém filmu Miss Bala (2011) nebo v thrilleru V hlubinách (2013).

Čtyřiadvacátý díl bondovky s názvem Spectre (Přízrak) režíruje oscarový tvůrce Sam Mendes, film vstoupí do českých kin v listopadu. V mužských rolích se kromě Daniela Craiga objeví například Christopher Waltz,  Andrew Scott, Ben Whishaw nebo Ralph Fiennes. Malou roli rovněž získala barbadoská zpěvačka Rihanna.

Podívejte se na záběry z natáčení čtyřiadvacáté bondovky. James Craig hraje agenta 007 ve Spectre. | Video:
 

Právě se děje

před 9 minutami

Bývalého politika Pavla Severu soud zprostil obžaloby z podvodu

Soud ve čtvrtek zprostil bývalého politika Pavla Severu obžaloby z podvodu se směnkami asi na deset milionů korun. Podle soudu skutek není trestným činem. Rozsudek není pravomocný, státní zástupce a zmocněnec poškozené rodiny si ponechali lhůtu pro podání odvolání.

Podle obžaloby Severa údajně v letech 2010 až 2012 na svém dlouholetém příteli, podnikateli Zdeňku Švecovi podvodně vymohl podpis na čtyři směnky. Švec měl podle spisu kvůli nemoci a závislosti na alkoholu snížené až vymizelé rozpoznávací a ovládací schopnosti. Severa vypověděl, že Švecovi v letech 2001 až 2010 půjčoval desetitisícové i statisícové částky, protože podnikatelova firma byla v potížích. Koncem 90. let totiž podle něj ručila za úvěr jiné společnosti, která nesplácela. Po roce 2010 je po dohodě se Švecem sdružil do čtyř směnek.

Podle soudu se nepodařilo prokázat, že by směnky byly falešné a že by Severa zneužil špatného zdravotního stavu Švece. Podnikatel také nikdy své jednání, tedy podpisy směnek, nerozporoval. "Soud nemohl dospět ke spolehlivému závěru, že by obžalovaný zneužil situace poškozeného, nechal ho podepsat uvedené listiny a naložil s nimi, jak je popsáno v obžalobě. Nebylo možné akceptovat popis skutku uvedený v obžalobě," řekl předseda senátu Jan Šlosar.

Zdroj: ČTK
Další zprávy