Jamese Bonda bude svádět poprvé v historii mexická herečka

Magazín Magazín
11. 3. 2015 17:51
Novou Bond girl se stala sedmadvacetiletá Stephanie Sigman, film s agentem 007 se dostane do českých kin letos v listopadu.
Stephanie Sigman
Stephanie Sigman | Foto: Facebook James Bond 007

Londýn - Novou Bond girl, která se objeví po boku Daniela Craiga, se stala sedmadvacetiletá mexická herečka Stephanie Sigman. Informace byla zveřejněna na oficiálním facebookovém profilu Jamese Bonda.

"S radostí oznamujeme, že Stephanie Sigman se stala další hereckou posilou připravovaného snímku. Byla obsazena do role Estrelly," uvedly společnosti Sony Pictures a MGM.

Mexická kráska tak doplní francouzskou herečku Léu Seydoux v roli Dr. Madelaine Swann a Monicu Bellucci, která je ve svých padesáti letech doposud nejstarší Bond girl.

Stephanie Sigman si zahrála například v mexickém filmu Miss Bala (2011) nebo v thrilleru V hlubinách (2013).

Čtyřiadvacátý díl bondovky s názvem Spectre (Přízrak) režíruje oscarový tvůrce Sam Mendes, film vstoupí do českých kin v listopadu. V mužských rolích se kromě Daniela Craiga objeví například Christopher Waltz,  Andrew Scott, Ben Whishaw nebo Ralph Fiennes. Malou roli rovněž získala barbadoská zpěvačka Rihanna.

Podívejte se na záběry z natáčení čtyřiadvacáté bondovky. James Craig hraje agenta 007 ve Spectre. | Video:
 

Právě se děje

před 9 minutami

V bavorských Alpách našli záchranáři mrtvého Čecha

Pátrací oddíly horské služby, policie a hasičů našly dnes dopoledne v bavorských Alpách v okrese Garmisch-Partenkirchen mrtvého 51letého českého horolezce, který byl od neděle nezvěstný. Informovala o tom dnes podle agentury DPA policie. Tělo záchranáři našli mezi vrcholy Klammspitze a Brunnenkopf v nadmořské výšce 1550 metrů.

Policie dostala v noci z neděle na pondělí hlášení, že se český horolezec nevrátil z túry. Na pátrání se kvůli komplikovanému terénu kromě horských záchranářů podílel i hasičský dron a dva policejní vrtulníky. Dohromady se do pátrání zapojilo 23 mužů.

Policie zatím neví, jak horolezec zahynul, a nyní případ vyšetřuje. Muž nebyl k zastižení na telefonu od nedělních 15:45. Svůj osobní automobil nechal zaparkovaný v lokalitě Sägertal.

Další zprávy