Nové záběry z bondovky Spectre slibují akční nálož i ženy

mad
12. 6. 2015 15:45
Podívejte se na další ukázku z bondovky Spectre v hlavní roli s Danielem Craigem coby agentem Jamesem Bondem. Do českých kin film dorazí 6. listopadu.
Další ukázka z nové bondovky | Video:

Praha – Další bondovka režiséra Sama Mendese se blíží do kin. 24. film s agentem 007 nazvaný Spectre počtvrté nabídne v hlavní roli Daniela Craiga coby Jamese Bonda. Postavu ztvárnil ve snímcích Casino Royle (2006), Quantum of Solace (2008) a Skyfall (2012).

Nový televizní spot ukazuje několik dosud neviděných záběrů, které lákají na akční scény. V rychlých prostřizích vidíme střelbu, honičky v autě nebo černé letadlo padají na zasněžený kopec. Nechybí ani krásné ženy, kdy známou hlášku, kterou se Bond představuje, řekne na konci ukázky směrem k Monice Bellucci.

V dalších rolích se vrátí Ralph Fiennes (M), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner) a Naomi Harris (Monneypenny). Posilami budou Christoph Waltz, který si zahraje záporáka jménem Oberhauser, rolí bondgirls se zhostí Monica Bellucci a Léa Seydoux.

Česká premiéra je naplánována na 6. listopadu.

 

Právě se děje

před 13 minutami

Filmový festival v Benátkách bude, porotě předsedá Blanchettová

Filmový festival v Benátkách se letos uskuteční dle plánu začátkem září. Nejstarší kinematografickou přehlídku na světě však kvůli koronavirové krizi, která zasáhla i filmový průmysl, navštíví méně produkcí, oznámil guvernér regionu Benátsko Luca Zai. Pořadatelé už v lednu avizovali, že porotě 77. ročníku bude předsedat herečka Cate Blanchettová. Itálie uvolní cestovní opatření příští středu 3. června, od tohoto data mohou občané z dalších států Evropské unie navštěvovat zemi bez nutnosti absolvovat po příjezdu dvoutýdenní karanténu. V Itálii od propuknutí pandemie zemřelo na nemoc covid-19 přes 32 tisíc lidí, což je po USA a Velké Británii třetí nejvyšší počet na světě.

Zdroj: Reuters , ČTK
před 55 minutami

První kolo testů mezi sudími neodhalilo žádný případ koronaviru

Všichni rozhodčí, kteří budou řídit zápasy obnovené sezony první a druhé fotbalové ligy, měli v prvním kole testů negativní výsledek na nemoc covid-19. Žádný pozitivní případ na nový typ koronaviru se neobjevil ani mezi delegáty. ČTK to řekl Michal Jurman, tiskový mluvčí Fotbalové asociace ČR, pod kterou sudí spadají.

Další zprávy