Nové záběry z bondovky Spectre slibují akční nálož i ženy

mad
12. 6. 2015 15:45
Podívejte se na další ukázku z bondovky Spectre v hlavní roli s Danielem Craigem coby agentem Jamesem Bondem. Do českých kin film dorazí 6. listopadu.
Další ukázka z nové bondovky | Video:

Praha – Další bondovka režiséra Sama Mendese se blíží do kin. 24. film s agentem 007 nazvaný Spectre počtvrté nabídne v hlavní roli Daniela Craiga coby Jamese Bonda. Postavu ztvárnil ve snímcích Casino Royle (2006), Quantum of Solace (2008) a Skyfall (2012).

Nový televizní spot ukazuje několik dosud neviděných záběrů, které lákají na akční scény. V rychlých prostřizích vidíme střelbu, honičky v autě nebo černé letadlo padají na zasněžený kopec. Nechybí ani krásné ženy, kdy známou hlášku, kterou se Bond představuje, řekne na konci ukázky směrem k Monice Bellucci.

V dalších rolích se vrátí Ralph Fiennes (M), Ben Whishaw (Q), Rory Kinnear (Tanner) a Naomi Harris (Monneypenny). Posilami budou Christoph Waltz, který si zahraje záporáka jménem Oberhauser, rolí bondgirls se zhostí Monica Bellucci a Léa Seydoux.

Česká premiéra je naplánována na 6. listopadu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy